Yatırım yapmaya başla!

BMW ve Mini de Araçların Hızlı Tamiri için İnanılmaz Bir Sisteme Geçiş Yapıyor!

BMW ve Mini, Amerika bayilerinde işleri daha hızlı bir şekilde halletmek için akıllı bir sisteme geçiş yapıyor.
BMW ve Mini de Araçların Hızlı Tamiri için İnanılmaz Bir Sisteme Geçiş Yapıyor!

Şirketler maddi tasarruf kadar zamanı da daha iyi kullanmak adına gerekli teknolojik çalışmaları sürdürüyorlar. Mini ve sahibi olduğu BMW, servislerdeki iş akışını daha verimli ve hızlı olması için Smart Glases‘e başvuruyor. Konuya aslında yabancı değiliz. Öncesinde diğer bir Alman Porsche şematik resimleri anında teknisyenlerin önüne getiren ve çözülemeyen problemlerde de farklı servis çalışanlarını ortak çalışmasını sağlayan VR gözlük geliştirmişti.

Aynı mantıktan ilerleyen BMW’de bir servis elemanının ihtiyacı olduğu bilgiyi anında gözünün önüne getirecek. BMW North America’nın yeni TSARAVision Smart Gözlük servisi, bazı problemleri hızlı ve sağlıklı bir şekilde halletmeye yarayacak.

Amerika’daki tüm BMW ve Mini bayileri gözlük uygulamasına geçiyor.

TSARAVision Smart Gözlük BMW MiniYararlı olabileceğine inanılan TSARAVision Smart Gözlük, Kuzey Amerika ile Güney Amerika’daki iki çalışanın canlı bir şekilde iş yürütmesini sağlayacak. Kemerli bir yapı üzerinde kafaya takılan ve bir kolu da göz hizasına alınan gözlük, uzmanlarca gönderilen şemalar ve talimatlarla son derece verimli bir tamirat ortamı oluşturucak.

İstenilen belgeler sesli komutla istenebilecek.

TSARAVision Smart Gözlük BMW Mini Hızlı OnarımTüm data kaynağına ulaşım sağlanacak ve sorun çözmek için araç başında olan teknisyen sesli komut emriyle belgeleri açıp bakabilecek. Gözlüğün diğer bir avantajı da işlemler için izlenen video ve görüntüler diğer bir kişi tarafından da takip edilebilecek.

Akıllı gözlüklerin haricinde şirketler yeni Teknik Bilgi Sistemi TIS 2.0‘ı kullanacak. Bu, servis teknisyenlerinin geri bildirim bilgilerinin multimedya platformda toplanmasıdır.

Kişi araçlarında yüklü olan bir akıllı telefon uygulaması sayesinde, onarım yapacak çalışan tüm BMW ve Mini modellerine ulaşım sağlayacak. Böylelikle bir bilgisayar bulup sisteme girerek kaybedilecek vakit için tasarruf edilmiş olunacak.

Bayiler, TSARA adlı yeni çevrimiçi vaka raporlama sistemini kullanacak. BMW, sezgisel ve kullanıcı arayüzlerin onarım ve bakım işlemlerinde bu sayede yüzde 70 ile 75 oranlarında hızlandırmayı hedefliyor. Kısaca Alman marka 3 farklı iletişim sistemini bir araya getirerek, öncesinden kayıtlı tutulan verilere en hızlı şekilde ulaşıp, TSARAVision Smart Gözlük sayesinde de uzaklığı önemli olmayan diğer bir bayiden yardım alınabilecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum