Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

AutoTopNL BMW M850i’nin Limitlerini Zorluyor!AutoTopNL BMW M850i’nin Limitlerini Zorluyor!

19 sene sonrasında, 2018 yılında yeniden hayat bulan 8 Serisi, güç gösterilerinde kendine yer açmaya başlamıştı. Yaklaşık dört ay önce cabrio tipiyle birlikte karoserleri tamamlanmıştı. Ancak versiyonlarda eksik vardı! O da yüksek homurtularla çalışacak bir M8’di. O da geçtiğimiz senenin son günlerinde ilk görsellerine rastlamıştık.

Araçların hız limitlerinin nerelere kadar uzadığını sürekli merak eden AutoTopNL, vakit kaybetmeden, sanırız M850i’nin ilk hız testini gerçekleştirmiş. Large Coupe olarak yeniden yollara çıkartılan 8 Serisi, 4.4L çift turbolu motora sahip.

Özel olarak BMW’nin hazırladığı ünite ile M850i, 250 km/h üst sınır hız limitlerine ulaşabiliyor. Keşke sınırlı olmasa da lüks coupenin neler yaptığına bakabilsek.

Testi gerçekleştiren YouTube kanalı, spor BMW ile kalkışını 3.6 saniyede gerçekleştiriyor. Fabrika verileri 0-100’ün 3.7 saniyede olduğunu söylüyor. 530 ps güç ve 750 nm torkun verdiği güvenle birlikte AutoTopNL sınırları kaldırmış ki M850i’yi 260 km/h son sürate kadar görebildik.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur