Yatırım yapmaya başla!

En İyi Garaj Dekorasyonu için BMW M1 Duvara Montelendi!BMW M1, geçmiş hikayesiyle her zaman akıllarda kalmış ve çıkmayan bir spor otomobildir. 1970’lerin sonuna doğru BMW, Lamborghini ile anlaşma yapmış ve belli miktarda spor araba yapma kararı almışlar. Sonrasında bu anlaşma bir şekilde bozulmuş ve 1978 yılında M1 ortaya çıkartılmış.

3 senelik üretim sürecinde M1’den 453 birim üretilmiş. 2017’de gösterilen M8 Concept çizimlerinden bir tanesi M1 karoseri üzerinden gidilmişti. Efsane spor araba bu sefer farklı bir hikaye ile geliyor. Duvara monte edilen M1, kazalı iki aracın toplatılmasından meydana getirilmiş.

Bir tanesi önden kaza yapmış, bir diğeri ise arkadan hasarlıymış. Garajına en iyi dekorasyon ne olur diye düşünen kişi, profesyonel bir ekipten yardım alarak 2015 yılında başlanan M1 tamir ve restorasyon çalışmaları 3 yıl sürmüş.

İki enkazın bir sanat eserine dönüştürüldüğü dekorasyon olayı hiç kolay olmamış. İzlediğimiz gibi M1’i duvara montelemek bile ekip çalışması gerektiriyor. Özel platformda kaldırılan kırmızı spor araba, önceden eklenen duvar desteklerine denk getiriliyor.

En sonda ise lastikleri takılarak duvar süsü işlemi bitiriliyor. Dikkatimizi M1 kadar bi şey daha çekiyor. O da diğer duvarda ışıklı Porsche yazısı. Aklımıza acaba o kısma da belki kazalı haliyle geçenlerde satılan 959 modeli takılabilir!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum