Yatırım yapmaya başla!

BMW’nin Individual Ekibi Rusya’ya Özel 7 Serisi Black Ice Edition Üretecek!

BMW, Jahre Serisinden sonra şimdi de Rusya'ya özel, sipariş üzerine yapılacak Black Ice Edition'u gösterdi. Bakalım bu özel serisinin artıları nelermiş?
BMW’nin Individual Ekibi Rusya’ya Özel 7 Serisi Black Ice Edition Üretecek!

Lüks marka üreticilerinin lüks modellerinden bahsederken ilk söylenen isimlerden bir tanesi BMW 7 Serisi dir. Bahsedeceğimiz 7 Serisi bu sefer farklı olacak. Çünkü Rusya için düşünülen Black Ice Edition tabiri caizse “gırtlak dolusu” olacak. Rusya’nın özel kişiliklerine, sipariş üzerine üretilecek bu 7 Serisi’nin özellikle dış kaporta aksamında bir hayli özel çalışmalar yapılmış.

Uygulamalar BMW’nin “M” dizayn paketlerini üzerine şekillendirilecek. Donanım seviyelerinin artırıldığı Black Ice’da en iyi güvenlik seviye paketleri verilecek.

7 Serisinin özelleştirilmesine boyasından başlanmış.

Frosty Black adlı boya bir kaç farklı teknikle daha da göz alıcı tonlara getirilmiş. Normalde de metalik bazlı bir boya olan Frost Black, üzerine ekstra uygulanan cilalama işlemiyle “buradayım” parlaklığına getirilmiş.

BMW’nin dediğimiz gibi M spor paketi üzerinden çalışmalar yürütülmüş.

Yeni 7 Serisinin krom çerçeveleri parlak siyaha boyanmış. Aynı şekilde adına uygun olarak, kapı kolları ve bazı şeritler yine siyah olanlarla değiştirilmiş. Parlak bırakılan kısım ise 20″ ebatlarında olan özel Individual V Spoke 649 lastik takımı olmuş.

7 Serisi özelleştirmesine iç mekan yapısında da devam edilmiş.

Genel olarak Black Ice Edition’un parça renkleri koyu tonlarda. Sarı deri koltukla görmeye alıştığımız 7, şimdi panelleri dahil olmak üzere, kapılara da uygulanan piano parlak siyah parçalara sahip. Koltuklar siyah Nappa deri ile kaplanmış. Son olarak da özel seriyi belli etmek maksatıyla “Black Ice” logosu yolcu kısmı paneline yerleştirilmiş.

7 Black Ice, güvenlik donanımı olarak M760Lİ xDrive ile aynı seviyede özelliklere sahip olacak.

Çok noktalı kamera sistemi ile 360 derece görüş, yol analiz özelliği, yol tarama, uzaktan kumandalı park ve yön asistanı gibi ileri güvenlik seviye paketi verilmiş.

Motor bölümünde yanılmıyorsak 740L, 750L ve 760L versiyonlarında özel seri nakli yapılacak.

Siparişlerin alınmaya başlandığı bu özel serinin malesef fiyatları konusunda bilgi sahibi olamadık.

BMW’nin son zamanlarda sıklaştırdığı model özelleştirme çalışmaları Black Ice’da gördüğümüz üzere hız kesmeden devam ediliyor. En son sizler için paylaştığımız Abu Dhabi BMW tarafından yapılan muhteşem sarı renkli 7‘yi görmüştük.

Araç hakkında ufak bir yorum yapacak olursak; özel bir renk seçimi ile başlanması ve tonların araç üstündeki uyumu güzel. İç kısımda da ele alınan versiyona uygun seçilen malzemeler ve renkleri gayet başarılı. Artık BMW seven Rus iş adamları, kendine özel imal edilen 7 Serisiyle konforlu yolculuklar edebilecek…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum