Yatırım yapmaya başla!

BMW Abu Dhabi’nin Özelleştirdiği X5 M’e Bakın!

BMW'nin özel ürünlerini de kafa yoran Abu Dhabi bayisi, X5 M ile yine kendinden söz ettiriyor!
BMW Abu Dhabi’nin Özelleştirdiği X5 M’e Bakın!

Geçtiğimiz Haziran ayında BMW, X5’in son kasasını bizlerle tanıştırmıştı. Alıştığımız X5 yapısı üzerinde çok fazla oynamamış ancak jenerasyonun değiştiği net şekilde anlaşılabiliyordu. Büyüyen böbrek ızgara amiral SUV X7’nin bir numara küçüğü yapılmıştı. Öte yandan teknolojik özellikler çoğaltılmış ve X5 daha güvenli bir 4×4 haline getirilmişti.

BMW modellerinde kendi garajlarında özelleştiren Abu Dhabi bayisi, bu sefer M ekibi gibi çalışmış ve X5 M’i ortaya çıkartmış. Ekstralı X5 M yapılırken en iyi markalarla çalışılmış…

Motoru haricinde orijinal bir X5 M’e en havalı parçalar takılmış.

Çalışmada ilk farkedilecek kısım kaputu. Orta kısımda kabartılı duran motor kaputunun sağ ve sol kısımlarına plastik hava girişleri yerleştirilmiş.

X5 bu sefer bize daha sinirli geldi!

Çalışmanın ismi modifiye ve özellikle “M” ise agresifleştirmeyi her parçada görebiliriz. Geniş böbrek ızgara siyah çerçeveyle beslenmiş. Alt kısımlara baktığımızda tampon için M renklere sahip çıkartmalar yapıştırılmış.

Abu Dhabi renkler ve parçaları yerinde kullanmış.

Yolların en sportif SUV’u olan X5’e AC Schnitzer‘den gelen jantlar takılmış. Geniş tabanlı lastiklere 5 kol jant tipi aracı güzel göstermiş.

Etek kısımlarından başlatılan M logolu yapıştırma, arka kapıya kadar götürülmüş.

Karakterini arka kısımda da belli eden X5 M’e yine logo uygulamaları yapılmış.

Caddelerde bir tık daha farklı olmanızı sağlayacak çalışma da farklı bir difüzör kullanılmış. Akrapoviç dört egzoz çıkışlar ve hizasında gidilen M renklerini görüyoruz.

Bizce kokpitin duruşu dış kısmından daha güzel.

Bolca derinin hakim olduğu kokpit de kırmızı ve siyahın danslarını izliyoruz. Kırmızı renk koltuklarda, konsolda, kapılarda ve farklı bölgelerde kullanılmış. Siyah kaplama üzerinde de zaten kırmızı, dikiş rengi olarak verilmiş.

BMW bu roket gibi duran 4×4’ü sayesinde en hızlı SUV sınıfında yerini aldı!

4.4L benzinli üniteden alınan 575 ps‘lik güç ve 750 nm tork sayesinde X5 M 4.2 saniyede 0’dan 100 km hıza çıkabiliyor. Son sürati 250 km’de sınırlandırılsa da daha fazlasını yapacağına şüphemiz yok.

Abu Dhabi Motors’un bir önceki kasa X5 M çalışması fena olmamış. Akrapoviç ve AC Schnitzer‘dan alınan parçalar kalite seviyesini artırmış. Yine de iç mekanın renkleri özel olmuş. Siz bu BMW 4X4 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum