Yatırım yapmaya başla!

2019 BMW 8 Serisi Prototip Kazası Ölümle Sonuçlandı!BMW, Cuma günü yeni modelinin tanıtımını yapacaktı ancak talihsiz bir kaza buna biraz gölge düşürdü. Uzun bir süredir efsane 8 Serisi’nin doğuşu konuşulmuştu. Ağırlıklı olarak M8 üzerinde durularak nasıl bir teknoloji ışığında üretileceğini takip etmiştik.

Aracın yol testleri için yollara ön imalat modelleri yani prototipleri çıkarttılar. BR24 adlı 8 Serisi prototipi Münih yollarındaki testler için gönderilmiş.

Sürücüsü ise Almanya vatandaşı, 37 yaşındaki birisi. Sabah 10 sularında annesini bir yere bırakmaya yola çıkan test sürücüsü, bir ara kontrolünü kaybetmiş ve yoldan çıkarak ağaçlara çarpmaya başlamış.

Tespitlere göre spor araç çok hızlıymış. Sürüklendiği sırada ağaçlara çarpasından dolayı da 8 Serisi genel olarak ağır bir hasar almış.

Kazada 53 yaşındaki o kadar şanlı değilmiş ve kazanın etkisiyle olay yerinde yaşamını yitirmiş. Sıkıştığı yerden çıkarılabilmek için itfaiye ekipleri prototipin tavanını kesmek zorunda kalmış. Savcılığın araştırması ve verdiği raporlarda aracın “aşırı hızlı” olduğu aktarılmış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum