Yatırım yapmaya başla!

Bluehole PUBG’deki Hataları Düzelten Çalışmasını Tamamladığını Açıkladı

PUBG’nin yapımcısı Bluehole, oyundaki hataların giderildiği Fix PUBG programının tamamlandığını açıkladı.
Bluehole PUBG’deki Hataları Düzelten Çalışmasını Tamamladığını Açıkladı

Son yılların en popüler oyunlarından biri olan PUBG’de son dönemde yaşanan gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerde PS4 platformuna geleceği açıklanan PUBG’nin yapımcısı Bluehole, oyunun hayranlarını sevindirecek yeni bir duyuru yaptı. Bir süredir oyunda yaşanan pek çok hata, oyuncuların oldukça keyfini kaçırıyordu.

Bluhole gelen şikayetleri değerlendirdi ve oyundaki hataları gidermek için Fix PUBG programını başlatmıştı. Şirket yaptığı açıklama ile programda sona gelindiğini ve oyundaki pek çok hatanın giderildiğini duyurdu. Fix PUBG programının oyundaki tüm hataları giderdiği belirtildi.

PUBG’deki Hatalar Giderildi

PUBG’deki Hatalar Giderildi

Bluehole açıklamasında oyundaki hataları ortadan kaldırıldığını belirtirken, performans anlamında önemli iyileştirmelerin yapıldığını duyurdu. Fix PUBG adlı güncelleme ile oyuncuların sıkça şikayet ettiği hataların giderildiği ve oyun deneyiminin çok daha üst seviyeye çıktığı duyuruldu.

Ağustos ayında başlayan çalışma ile 100 adet hatanın çözüme kavuşturulduğu ifade ediliyor. Ancak yapılan güncelleme maalesef oyundaki tüm mevcut hataları gidermiş değil. Ancak Bluehole mevcut hataların 2019 yılı içerisinde tam anlamıyla giderileceğini belirtiyor. Şirketin ilk olarak hedefi önümüzdeki yılın sonuna kadar tam anlamıyla hatasız bir oyun deneyimi sunmak.

Önemli Değişiklikler Yolda

Önemli Değişiklikler Yolda

Yapımcı şirket bugüne kadar yaşanan sıkça hataları düzeltmesinin yanı sıra önümüzdeki yıl içerisinde oyunda önemli değişikliklere imza atmanın planlarını yapıyor. Bu değişikliklerin başında eşleşme sistemi ve kullanıcı arayüzü geliyor. Şirket kullanıcıların bu alanlarda yaşadığı bazı hataları da tamamen ortadan kaldıracağını açıkladı.

Yeni kullanıcı sisteminde tahmini bekleme süresiyle ilgili verilerin daha doğru şekilde aktarılması planlanıyor. Oyuncular ayrıca matchmaking değişiklikleriyle beraber istedikleri mod ve haritada oynama imkanı bulacaklar. Söz konusu yeniliklerin önümüzdeki yıl içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum