Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bittrex CEO’su: Finans Devleri Kriptoyu Agresifçe Benimseyecek!

Bittrex CEO'su Oliver Linch, kripto varlıkların kurumsal şirketler tarafından agresif bir şekilde kabul görmeye devam edeceğini belirtti. Detaylar haberde;
Bittrex CEO’su: Finans Devleri Kriptoyu Agresifçe Benimseyecek!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Dünyaca ünlü kripto para borsası Bittrex Global’in CEO’su Oliver Linch, geleneksel finans devlerinin, kripto endüstrinin sunduğu fırsatları değerlendirmek için agresif bir şekilde kriptoyu benimseyeceğini tahmin ettiğini dile getirdi.

Linch, gün içinde Scott Melker ile yeni bir röportaj bir gerçekleştirdi. Konuşmasında, Goldman Sachs gibi dünyanın önde gelen dev finans kurumlarının yakın bir zaman dilimi içinde kripto alanında daha büyük roller üstlenmesini beklediğini ifade etti.

Benimselerin Hızlanması İnovasyon Hızını Artıracak

Bahsettiği kurumsal benimsemenin kripto alanına ve dijital varlıklara zarar vermeyeceğine inandığını belirten Linch, benimsemelerin bunun yerine inovasyon hızını artıracağına inandığını belirtti.

Kurumsalların daha yenilikçi ve daha agresif biçimde kripto alanıyla ilgilenmeye başlayacaklarını, ağırlıklarıyla sınırları çok daha fazla zorlayacaklarını ifade eden CEO, “Acı verici bir serüven olacak, çünkü savaş acı vericidir. Bu durum, Goldman Sachs ya da kurumlara karşı kripto değil; kriptoyu kimin daha iyi yapabileceğine dair bir yarış” ifadelerini kullandı.

Dev Ortaklıklar Yolda!

Linch, açıklamalarının devamında geleneksel finans kurumları ile kripto sektöründe yer alan platformlar ve şirketler arasında gelecekte birçok ortaklığın oluşacağını da öne sürdü.

GCM Yatırım Banner

Tarihsel açıdan bakıldığında bu büyük oyuncuların inovasyonun en büyük itici güçleri olduğunu söyleyen Linch, şu anda kurumsal benimsemenin biraz yavaş ilerlemesine rağmen gelecekten umutlu olduğunu şu sözlerle belirtti:

“Aslına bakılırsa büyük değişim, onlar savaşmayı bıraktığında ve biz de onlarla savaşmayı bıraktığımızda gerçekleşmiş olacak. Bundan sonra ortaklık ve birlikte çalışma hakkında konuşmaya başlanacak.”

Ayı Piyasasını Değerlendirdiler

Uzun süreli kripto ayı piyasası sürecinde çok sayıda finans devinin, şirketlerinde kripto bölümleri kurmak için harekete geçtiğininin altını çizen isim, kurumların kendilerini sektörün büyümesi için konumlandırdığını kaydetti.

Ayı piyasasının en önemli gündem konularından birisinin kriptoya kurumsal ilgi olduğunu söyleyen Linch, artık her büyük bankanın, sadece ticaret için değil, ortaklıklar için de önemli bir kripto masası oluşturduğunu belirtti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın