Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Madencilik Şirketi Bitfarms, Nasdaq’da Ticarete Başlıyor

Firma 21 Haziran’dan itibaren Nasdaq’da ticarete başlıyor.
Madencilik Şirketi Bitfarms, Nasdaq’da Ticarete Başlıyor

Kripto para piyasasında yaşanan büyüme ile beraber madencilik sektörü de büyük bir endüstri haline geliyor. Sektörün tanınan madencilik firmalarından Bitfarms, önümüzdeki günlerde Nasdaq Global Select Market’te ticarete başlayacağını duyurdu.

Firma küresel hash oranının %1’ini, %99 yeşil hidroelektrik ile işlediğini iddia ediyor. Listeleme 21 Haziran Pazartesi gününden itibaren gerçekleşecek. Şirket halihazırda TSX Venture Exchange’de işlem görüyor ve BITF kodunu kullanıyor.

DTC Uygunluğu Olacak

DTC Uygunluğu Olacak

Nasdaq listelemesi için şirket aynı borsa sembolünü kullanacak. Duyuruya göre Bitfarms, DTC uygunluğunu elde etti. Bu da hisse senetlerinin dünyanın en büyük menkul kıymet deposu olan DTC aracılığıyla yatırılabileceği anlamına geliyor.

Bitfarms’ın kurucusu ve CEO’su Emiliano Grodzki, Nasdaq’ta listelenmelerinin Bitfarms için önemli bir başarı olduğunu söyledi. Bitfarms’ın web sitesi, şu anda 69 megawatt enerji çalıştırdığını ve saniyede yaklaşık 1.420 petahash (PH/s) SHA256 hashrate ayırdığını söylüyor.

Şirketin Quebec’te bulunan tesislerinin oranı saniyede yaklaşık 1.42 exahash (EH/s) olarak görünüyor. Bitfarms’ın, Farnham, Cowansville, Sherbrooke, Saint-Hyacinthe ve Magog’un Quebec bölgelerinde madencilik tesisleri bulunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum