Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin Yükselişini 58 Bin Doların Üzerine Taşıdı

Kripto para birimi yükselişini sürdürüyor.
Bitcoin Yükselişini 58 Bin Doların Üzerine Taşıdı

Bitcoin son haftalarda yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. Kripto para birimi yükselişini 58.000 dolar seviyesine taşıdı ve yazım itibariyle burada işlem görüyor. Geçtiğimiz günlerde 54.000 dolara kadar düzeltme yapan parite, çabuk toparlandı.

54.000 dolar seviyesinin yakınında destek bulan BTC yeni bir artış başlattı. Kripto para birimi tekrar pozitif bölgeye girmek için 57.000 dolarlık kilit direnç bölgesini kırdı. BTC’de yükselişin sürmesi halinde yeni hedef 60.000 dolar oldu.

BTC 58 bin doları geçti
Kaynak: TradingView

Buranın kırılması halinde parite, Nisan’daki ATH seviyesi olarak 64.000 dolar seviyesini hedefleyebilir. Kripto para birimi 59.000 doların altında kalmaya devam ederse yeni bir düzeltme başlatabilir.

Aşağı yönde ilk destek 57.500 dolar seviyesine yakın. Buranın altında kapanışlar fiyatı 56.500 dolara kadar taşıyabilir. Bitcoin’deki yukarı yönlü hareket sonrası Ethereum da yükselişe geçti.

3.500 doların altında konsolide olan ETH yükselişini 3.600 dolar üzerine taşıdı. Parite an itibariyle 3.630 dolar seviyesinden işlem görüyor. Saatlik grafikte 3.500 dolara yakın dirençteki düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.

ETH 3.600 doları geçti
Kaynak: TradingView

Ethereum için bir sonraki büyük direnç, fiyatın yeni bir artış başlatabileceği 3.660 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor. Belirtilen durumda, fiyat 3.750 dolar seviyesine doğru tırmanabilir. Daha fazla kazanç, yakın vadede 4.000 dolar seviyesine doğru bir hareketin hızını belirleyebilir.

ETH bu direnç seviyelerinin üzerinde yükselmeye devam edemezse, yeni bir aşağı yönlü düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 3.600 dolar seviyesine yakın. 3.550 dolar dolar destek seviyesinin altında aşağı yönlü bir kırılma olursa, fiyat daha da düşebilir. Bir sonraki kilit destek 3.450 dolar bölgesinde oluşuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum