Yatırım yapmaya başla!

Çılgın Yatırımcı Bitcoin Alabilmek için Sahip Olduğu Her Şeyi Sattı!

Yatırım yapmanın makul derecede risk almayı gerektirdiğini biliyoruz. Ancak bu adam, “makul” kelimesini unutmuş olacak ki bitcoin alabilmek varını yoğunu satmaktan çekinmemiş.
Çılgın Yatırımcı Bitcoin Alabilmek için Sahip Olduğu Her Şeyi Sattı!

Neredeyse her gün kripto paralarla ilgili haberler görüyoruz. Gündemden hiç düşmemesi ve giderek artan değeri ile hepimizin ilgisini çeken sanal para, deyim yerindeyse hayatımızın ortasına bomba gibi düştü. Ülkemizde de yoğun ilgi gören kriptolu paralar öyle bir hale geldi ki, düğünlerde takı yerine bile kullanılır oldu.

Hatta Ankara Beytepe’de bitcoin ile ev satışı yapılacağını da gördük. Öte yandan, her gün biraz daha popülerleşen bitcoin dün ilk kez 5000 doları görmesiyle de epey dikkat çekti. Anlayacağınız; bugün yine hızlı bir yükseliş yaparak 6 bin dolara yaklaşan bitcoin, yatırımcılar için kesinlikle en gözde araçlar arasına! Tam da bu noktada sizlere varını yoğunu satarak bitcoin alan adamdan bahsetmek istiyorum. Çünkü o bitcoinin yükselmeye devam edeceğinden o kadar emin ki sahip olduğu her şeyi satarken bir an bile tereddüt etmemiş. Karşınızda, Hollanda’da yaşayan Didi Taihuttu!

39 yaşındaki Didi Taihuttu, Warren Buffett gibi profesyonel yatırımcıların tavsiyelerine kulak asmayarak kendi bildiğini okumuş.

39 yaşındaki Didi Taihuttu

Sonuçta; dünyanın en zenginlerinden biri olan Warren Buffett servetini kazanırken defalarca risk aldığını ama asla kumar oynamadığını söylüyor. Ve bu durumu “Nehrin derinliğini iki ayağınızla birlikte ölçmeye kalkışmayın.” diyerek açıklıyor. Fakat Didi Taihuttu, o nehre bildiğiniz balıklama atlamış. Üstelik kendisi 3 çocuğu olan evli bir adam!

Bitcoin alabilmek için sahip olduklarını satarken, çocuklarının oyuncaklarını bile elden çıkarmış.

Bitcoin alabilmek için sahip olduğu her şeyi satmış

Yani çılgın yatırımcı, öyle lafta falan değil gerçekten her şeyinden vazgeçmiş. Ve işin ilginç yanı böyle bir çılgınlığı ilk yapışı da değilmiş.

Karısı ve çocuklarıyla birlikte dünyayı dolaşabilmek için daha önce de her şeyini satan adam, bu gezisinde dijital para birimleriyle ilgilenmeye başlamış.

Karısı ve çocuklarıyla birlikte dünyayı dolaşıyor

Bu yaz karısıyla birlikte her şeylerini satmaya karar verdiklerini belirten Didi, şu anda ailesiyle birlikte Hollanda’da bir kamp alanında çadırda yaşıyor. Kaldı ki 9 ay süren dünya seyahatlerinden de yeni dönmüşler.

İnsanlardan “siz delirmişsiniz” benzeri tepkiler almaya ailecek hazır olduklarını söyleyen yatırımcı, birkaç yıl içinde şimdikine göre 3-4 kat daha zengin olacağını düşünüyor.

Şu anda sürdürdükleri hayat için de minimalist sözcüğünü kullanan 3 kız babası Taihuttu, hiç risk almıyorsanız hayat çok sıkıcı olur diyor.

Bitcoinlerinin değerlenmesini bekleyen adam, bugün yaptığı yatırımların sefasını 2020 yılında süreceğini umuyor. Bakalım, Gigi Taihuttu oynadığı kumarı gerçekten de kazanabilecek mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum