Yatırım yapmaya başla!

Bitcoini Unutun, Bir Sonraki Büyüme Alanı Kenevir!

Varlık yöneticisi Carol Pepper, kenevir hisselerinin bir sonraki devasa büyüme alanı olduğunu söyleyerek bunun bitcoine benzemediğini açıkladı. İşte detaylar;
Bitcoini Unutun, Bir Sonraki Büyüme Alanı Kenevir!

New York merkezli aile ofisi ve danışmanlık şirketi Pepper International’ın kurucusu ve CEO’su Carol Pepper, bitcoin ve kenevir piyasaları hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Ödüllü bir çok satan kitabın da ortak yazarı olan Carol Pepper, kenevir hisselerinin bir sonraki devasa büyüme alanı olduğunu ve bitkinin tıbbi kullanımı için şaşırtıcı olanaklara sahip olduğunu dile getirdi.

Varlıklı ailelere danışmanlık yapan Pepper; “çok büyüyen ve aslında meşru olan bir şeyin içinde olmak istiyorsanız, bence gidilecek yer burası” diyerek kenevire işaret etti. Bu noktada, New York Borsası ve Nasdaq’ın 2018 yılında halka açıldıklarında kenevir şirketleri Canopy Growth ile Cronos Group’u listeledikleri hatırlatıldı.

Her iki şirket de rekreasyonal amaçlı esrarın artık yasal olduğu Kanada merkezliydi.

Carol Pepper Bitcoin Unutun Sonraki Büyüme Alanı Kenevir Canopy Growth’un hisseleri yılbaşından bugüne kadar yüzde 65’ten fazla yükselirken aynı dönemde Cronos’un hisseleri de yüzde 115’ten fazla artış göstermişti. Pepper da Kanada’daki yasallaşmanın beklentileri fazlasıyla yerine getirdiğini ve başarının şirketlerin artık Avrupa’ya ihracat yapmaya başladığı bir noktaya ulaştığını dile getirdi. “Kenevir için tıbbi uygulamalar çarpıcı, araştırma yapılıyor ve bunun gerçekten bir büyüme alanı olduğunu düşünüyorum” diye Pepper, bitkinin artrit ve epilepsi tedavisinde etkinliğine dair kanıtlar olduğunu söyledi.

Varlık yöneticisi ayrıca kenevir hisse senetlerinin bitcoin çılgınlığını yansıtacağı önerisi de reddettiğini üzerine basarak ortaya serdi.

Kenevir Bitcoin ile Kıyaslanamaz Bir zamanlar 19 bin dolar seviyelerinin üzerine çıkan ve şu an 4 bin dolar seviyelerinde işlem gören bitcoinin kenevir hisseleriyle kıyaslanamayacağını anlayan Pepper, kenevirin tanımlanmış faydaları olan fiziksel bir ürün olduğunu belirtti. “Bence bu gezegen için çok iyi şeyler getirecek olağanüstü bir bitki ve sonunda yasallaştırıldığına seviniyorum “ diyen Pepper, dünya çapında daha fazla yasaklama kaldırıldıkça büyük ABD’li tütün ve içecek şirketlerinin endüstrinin kontrolünü ele geçireceğinin üzerini çizdi.

Neticede şu anda federal yasalar yasaklasa da 10 ABD eyaleti ve Columbia bölgesi, mahsulü yasallaştırmıştı. Gelişmekte olan birçok kenevir şirketi, türetilmiş yağlar, kremler ve yenilebilir şeyler yoluyla tedarik zincirindeki büyümeyi kontrol ediyordu. Pepper bunun bir endüstri trendi olmaya devam edeceğini çünkü her bitkinin içinde sabit bir kimyasal madde seviyesini garanti etmenin bilimsel olarak aldatıcı olduğunu kaydetti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hisse Senedi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum