Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin Yatırımları ile Milyoner Olan Hayırseverden Dev Bağış!

Bitcoin yatırımları sayesinde harcayabileceğinden çok daha fazla paraya kavuşan gizemli biri, 86 milyon dolar değerinde bitcoinini bağışlıyor. İşte detaylar;
Bitcoin Yatırımları ile Milyoner Olan Hayırseverden Dev Bağış!

Birkaç yıl önce bitcoin satın alanlar, şu anda milyonlara hatta belki de milyarlara sahip olmanın ayrıcalığını yaşıyorlar. Düşünsenize, sadece birkaç hafta önce bitcoin ilk kez 5 bin doları görmüş, o dönemde sanal paranın 2018’e kadar 10 bin dolara yükseleceği söylenmişti.

Ama hepimizin tanıklık ettiği gibi bitcoin o kadar hızlı yükseldi ki sene sonunu beklemeden 19 bin 399 dolar rekoru ile tüm dünyayı şaşırttı. Kısacası, birkaç yıl önce değil birkaç ay önce bitcoin satın alanlar bile yatırımlarından büyük kar sağladı. Öte yandan, kripto para biriminin ilk çıktığı yıllarda satın alanlar ise para içinde yüzenler kervanına katıldı.

Onlar arasında yer alan gizemli bitcoin milyoneri, dev bağışıyla gündeme oturdu.

Bitcoin Milyonerinden Dev bağışZira kripto para birimine yıllar önce yatırım yapan ve şu anda “harcayamayacağı kadar çok” parası olan milyoner, Pineapple Fund üzerinden çeşitli kuruluşlara bağış yapacağını duyurdu.

Varlığının büyük bölümünü bağışlayacağını belirten gizemli hayırsever, bazıları tarafından Bitcoinin Bill Gates’i olarak tanımlandı.

Gizemli Bağışçı Bitcoinin Bill Gates'i Zira hepimiz biliyoruz ki Bill Gates, zenginliğiyle olduğu kadar yaptığı bağışlarla da dikkat çekiyor.

Harcayabileceğinden çok daha fazlasına sahip olduğunu belirten hayırsever milyoner de işte bu nedenle Bill Gates’e benzetiliyor.

Hayırsever Milyoner 86 Milyon Dolar Bağış yapıyor86 milyon dolar değerinde bitcoini çeşitli kuruluşlara dağıtacağını belirten isim, “yeterince zengin olduğunda para önemini kaybediyor” diyor.

İlginç milyoner, neden Pineapple Fund’u seçtiği sorusuna ise ananasları sevdiğini belirterek cevap veriyor.

Gizemli Bitcoin Milyoneri Ün Yapmak İstemiyorBağışlarıyla ün yapmak istemediğini bu nedenle de kimliğini gizli tuttuğunu söyleyen bitcoin zengini, şimdiye kadar 8 farklı hayır kuruluşunu desteklemiş.

“Harcayabileceğinizden çok paranız olsaydı ne yapardınız? Ben bağışlamayı seçtim” sözleriyle ne kadar çok servete sahip olduğunu daha da ilgi çekici kılan x kişisi, yalnızca kar amacı gütmeyen hayır kuruluşlarına bağış yapacağını da ayrıca belirtmiş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum