Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin’in İkinci Çeyrekte 80 Bin Dolara Ulaşabileceği Tahmin Edildi

Analistler yılın ikinci çeyreğinde BTC’nin 80 bin dolara kadar tırmanabileceğini tahmin ediyor.
Bitcoin’in İkinci Çeyrekte 80 Bin Dolara Ulaşabileceği Tahmin Edildi

Kripto para birimlerinde yaşanan dalgalanmalar son günlerde hızlandı. BTC geride bıraktığımız haftada 58 bin dolara ulaşarak ATH seviyesini gördü ve düzeltme ile 44 bin dolara kadar geriledi. Uzmanlar 50 bin dolar seviyesinin korunması halinde, BTC’nin yükselişinin devam edeceğini tahmin ediyor. Kripto para birimi an itibariyle 49 bin dolar seviyelerinde bulunuyor.

Yılın ikinci çeyreğinde Bitcoin için 80 bin dolar tahmini yapıldı. CEX.IO İcra Direktörü Konstantin Anissimov, 2021’in ikinci çeyreğinin sonlarına doğru BTC’nin 80.000 doları görebileceğii düşünüyor. Analist bu fiyatın tahmin edilenden daha erken gelebileceğini de sözlerine ekliyor. Bir diğer analist Carlos Terenzi ise ilerleyen haftalarda yükselmeye başlayabilecek altcoinler hakkındaki fikirlerini paylaştı.

BTC için 80 Bin Dolar Hayal Değil

BTC için 80 Bin Dolar Hayal Değil

Anissimov kripto para biriminin yılın ikinci çeyreğinde yeni hedefinin 80 bin dolar olacağını ve piyasadaki hareketlerin bu trend üzerinde belirleyici olacağını söyledi. BTC’nin tahmin edilenden hızlı hareket ettiğini düşünen analist, öngörülenden daha hızlı bir şekilde yükseliş yaşanabileceğini ifade etti.

Kripto para piyasasının geleceğini tahmin etmenin çok zor olduğunu vurgulayan Anissimov, aşağı ve yukarı yöndeki hareketlerin saniyeler içerisinde gerçekleşebileceğine ihtimal veriyor. Son günlerde Binance Coin (BNB)’nin aşağı ve yukarı yöndeki hareketleri bu duruma örnek gösteriliyor. Şubat ayının ilk günlerinde 50 bin dolar seviyesinden işlem gören BNB, 347 dolara kadar yükseldi ve yazım sırasında 240 dolar olarak görünüyor.

Bir diğer analist Carlos Terenzi ise Ethereum, Litecoin, Polkadot ve Cardano’nun önümüzdeki süreçte yükselişi ile dikkat çekeceğini iddia ediyor. Bitcoin’in ilerleyen dönemde 100 bin dolar rekorunu kırması ile beraber altcoinlerde yukarı yönlü hareketler yaşanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Uzmanlara göre BTC’ye yönelik son dönemde Tesla, MicroStrategy ve Square gibi dev şirketlerden yapılan yatırımlar, değerinin artacağının bir işareti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum