Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin’in Boğa Koşusunun 300 Bin Dolara Kadar Sürebileceği Tahmin Ediliyor

Çin merkezli madencilik şirketi BTC.TOP CEO’su, boğa piyasasının geleceğine dair konuştu.
Bitcoin’in Boğa Koşusunun 300 Bin Dolara Kadar Sürebileceği Tahmin Ediliyor

Çin’in en büyük Bitcoin madencilik şirketlerinden BTC.TOp CEO’su Jiang Zhuoer, firmasının Bitcoin’in mevcut boğa piyasası döngüsünün ne zaman biteceğini ve en iyi kripto para biriminin ne kadar yükseleceğini belirlemek için çeşitli modeller kullandığını söyledi.

Zhuoer, Bitcoin’in 2017 boğa koşusu sırasında hedeflediği yüksek seviyelere ulaşmadığını iddia etti. Google Trends’e göre Bitcoin, ocak ayında en yüksek arama oranına ulaştı ve 2017’deki trend zirvesinin yüzde 40 gerisinde kaldı. BTC.TOP CEO’su Wu Blockchain’e, BTC boğa döngüsü tahminlerinin, mevcut zirvelerin çok ötesinde olduğunu belirtti.

Zhuoer’in temsilcisi , CEO’nun Bitcoin’in bu boğa piyasası sırasında 150.00-300.000 dolar seviyelerine ulaşacağına inandığını söyledi. Çinli blockchain şirketleri kurumsal alımlar sürdüğü sürece BTC’deki boğa döngüsünün sonbahar aylarında zirveye çıkabileceğini tahmin ediyor.

Ayı piyasasına dair tahminlerini de paylaşan Zhuoer, 2022’nin Haziran ayında düşüş trendinin başlayacağını düşünüyor. Bu hafta Bitcoin, 51.000 dolar aralığına bir dalış yaparak zirvede olup olmadığı hakkında tartışmalara yol açtı. Kripto analiz firması Santiment, bu hafta Bitcoin piyasasının genel sağlığı hakkında bir rapor yayınladı.

Raporda balina ve kurumsal yatırımcılarda panik belirtisi olmadığını ve Bitcoin’de büyük bir düşüş beklentisinin olmadığına veriliyor. Mevcut metriklerde ayı piyasasının geldiğine dair bir işaret olmadığının altını çizildi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum