Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin’in Görülmemiş Arz Şoku İle 2 Milyon Dolar Olacağı İddia Edildi

Tanınmış tüccar Willy Woo, Bitcoin’in geleceği için astronomik tahminde bulundu.
Bitcoin’in Görülmemiş Arz Şoku İle 2 Milyon Dolar Olacağı İddia Edildi

Bitcoin tüccarı ve analisti Willy Woo, büyüyen bir Bitcoin tedarik krizinin, fiyatı multi-trilyon dolarlık bir değerlendirmeye doğru başlatacağını söylüyor. Bir röportajda kripto paranın geleceğine dair değerlendirmede bulunan Woo, Bitcoin’in borsalara girip çıkmasını takip ederek, BTC arzlarının azaldığını belirtti.

Analist, piyasanın amiral gemisi kripto para biriminin fiyatının 2017’de kabaca %2.000 artmasına neden olandan daha şiddetli bir arz krizi görmesini bekliyor.

Bitcoin Altından Daha Değerli Olabilir

Bitcoin Altından Daha Değerli Olabilir

Bu duruma sebep borsalardan çıkan madeni paraları örnek gösteren Woo, “2017 boğa piyasasına dönüp bakarsanız, envanterin beş aylık tükendiğini gördük ve bu, 2017 boğa piyasasını başlangıçta yaklaşık 1.000 dolardan 1.500 dolaraa yükseltmek için yeterliydi. Tükenme sona erdi ve şimdi Lehman’ın 12 aylık envanter tükenmesinin yaşandığı bu bölgedeyiz.” açıklamasını yaptı.

Piyasada Bitcoin tükendiğinde ve kurumsal yatırımcılar faydalarını öğrenmeye devam ettikçe Woo, piyasanın tıkanacağını ve kripto paranın altından daha değerli olacağını düşünüyor. Analist bu olduğunda BTC’nin fiyatının 2 milyon doları aşacağına inanıyor.

Woo ayrıca, Bitcoin olgunlaştıkça ve varlığın piyasada daha büyük bir pay kazandıkça, gelecekteki Bitcoin ayı piyasalarının geçmişte olduğu kadar sert veya değişken olmayacağını tahmin ediyor. Aşağı yönde genel bir eğilim olduğunu ancak bu yönde tahmin edilebilir çılgın bir hareket olmadığını düşünen Woo, düşük volatilite aralığına gerilemeye başlanacağını düşünüyor.

Diğer yandan Bitcoin, bugün itibariyle 59.100 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paranın yükselişinde Tesla ve MicroStrategy gibi şirketlerin büyük alımlarının yanı sıra, Visa, Mastercard ve PayPal’ın destek açıklamalarıyla da büyük yükseliş kaydetti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum