Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Birinci Dünya Savaşı’na Farklı Bir Bakış Açısı: 1917 Filminden İlk Fragman GeldiBirinci Dünya Savaşı’na Farklı Bir Bakış Açısı: 1917 Filminden İlk Fragman Geldi

Tarihte yer etmiş hemen her savaşın beyazperde uyarlamasının yapıldığı biliniyor. Senaryonun gerçek hayat ile bağlantılı olması izleyicide çok daha derin hisler uyandırıyor. İnsanlık tarihinin en kanlı savaşlarından biri olan Birinci Dünya Savaşı’nın çok kez filmi çekilmiştir. Korkunç savaş bu sefer farklı bir bakış açısıyla yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

İlk fragmanı paylaşılan 1917 filminin dünya savaşına nasıl bakacağı merak ediliyor. Filmin yönetmen koltuğunda American Beauty, Skyfall gibi filmleriyle hatırlanan Sam Mendes oturuyor. Filmden gelen kareler tarihin en kanlı savaşlarından biri olan Birinci Dünya Savaşı’nı başarılı bir şekilde anlattığı yönünde ipuçları veriyor.

Filmin başrolünde Doctor Strange ile hatırlayacağımız Benedict Cumberbatch yer alıyor. Usta aktöre Colin Firth, Andrew Scott gibi isimler eşlik ediyor. Filmin senaryosunda 2 İngiliz askerinin savaş ortamında kendilerine başarması gereken zor bir görev anlatılıyor. Savaşa dair pek çok mesaj içermesi beklenen 1917, Aralık ayında vizyona girecek. Ülkemizde izleyici ile buluşacağı tarih ise 9 Ocak 2020. Filmin fragmanını videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur