Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Performans Arabalarından İlham Alınan Eşsiz Bir Mühendislik Harikası: “SevenFriday P3C/01 Hot Rod”

Performans Arabalarından İlham Alınan Eşsiz Bir Mühendislik Harikası: “SevenFriday P3C/01 Hot Rod”

Özellikle de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları olarak karşımıza gelen saatlerin tasarımsal ya da mekanizmasal niteliklerinden daha çok, hangi marka tarafından meydana getirildiğine bir göz atarız. Eğer satın almak istediğimiz modeller dünyanın en lüks saat markası Rolex gibi tanınmış firmalara aitse çok fazla incelemeden, hemen bileğimizde görmek isteriz. Ancak dünya üzerinde olağanüstü niteliklerle ve eşsiz tasarım öğeleriyle donatılmış, çok fazla bilinmeyen birçok saat modeli yer alıyor. Ayrıca bu saat modelleri, dünya çapında ün kazanmış markaların saatleri ile benzer ve belki de üstün özelliklere sahip olmalarına rağmen, çok daha uygun fiyat etiketleriyle satışa sunuluyorlar.

2012 yılından bu yana, sektörde devrim niteliğinde saatler yaratan SevenFriday markasını daha önce duymamış olabilirsiniz. Dünyanın en gözde saat markalarının birbirinden lüks modelleri arasında yer alan mühendislik harikalarına göre nispeten ulaşılabilir fiyat etiketlerine sahip saatlerle karşımıza gelen SevenFriday, şimdilerde yepyeni bir güzelliği piyasaya sürmeye hazırlanıyor. SevenFriday P3C/01 Hot Rod adı verilen bu şahane saat, hem eşsiz tasarımıyla hem de kusursuz mekanizmasıyla, saat meraklılarını kendisine bir kez daha hayran bırakacak gibi görünüyor.

Yüksek performanslı yarış arabalarından ilham alınarak tasarlanan SevenFriday P3C/01 Hot Rod saatinin detaylarına birlikte bir göz atalım:

Hızlı Arabalar ile Eşleştirilen Kusursuz Bir Saat Modeli

Hızlı Arabalar ile Eşleştirilen Kusursuz Bir Saat ModeliHız tutkunlarının favori yarışlarından bir tanesi olan Bonneville Speed Week; televizyonlarda gösterilmeyen, herhangi bir sponsordan destek almayan ve belirli bir izleyici kitlesine sahip olmayan bir organizasyondur. Bu yarışlarda sadece, ev garajlarında hazırlanan otomobiller ve hız ön plandadır. SevenFriday firması da dünya hız rekorunu kırabilmesi için bir yarış arabasına destekçi olmaya karar verdi. Şimdi ise bu desteği meydana getirmiş olduğu P3C/01 Hot Rod saatiyle gözler önüne seriyor.

Oldukça sınırlı sayıda bir model olarak karşımıza gelen P3C/01 Hot Rod saatinin kasası, yarış arabalarının jantlarından ilham alınarak tasarlanmış olup, kadranı ise eski radyatör ızgaralarının görünümünü yansıtmaktadır. 47 milimetrelik yivli kasasıyla göz dolduran SevenFriday P3C/01 Hot Rod, teknolojik mekanizmasıyla da ağzımızın suyunu akıtıyor.

2016 YILI İÇİN LÜKS ARABALAR İLE EŞLEŞEN GÖSTERİŞLİ SAAT MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN.

P3C/01 Hot Rod Saati Akıllı Telefonlar ile Etkileşime Geçebiliyor

P3C/01 Hot Rod Saati Akıllı Telefonlar ile Etkileşime GeçebiliyorTasarımıyla aklımızı başımızdan almayı başaran SevenFriday P3C/01 Hot Rod, büyüleyici bir hareket mekanizmasını da bünyesinde barındırıyor. Yeni nesil bir kablosuz iletişim teknolojisi olarak tanımlanan NFC (Near Field Communication) yani Yakın Alan İletişimi ile donatılan bu eşsiz saat, kullanıcısının akıllı telefonuyla etkileşime geçebiliyor. Ayrıca Miyota 82S5 mekanizmasıyla da 21,600 vph işleyişe sahip olan SevenFriday P3C/01 Hot Rod, 40 saatlik güç rezervi de gerçekleştirebiliyor.

Sınırlı Sayıdaki P3C/01 Hot Rod Saatinin Uygun Fiyatı

Sınırlı Sayıdaki P3C/01 Hot Rod Saatinin Uygun FiyatıHem fazlasıyla nitelikli hem de oldukça nadir bir saat olan SevenFriday P3C/01 Hot Rod, 1350 dolarlık satış fiyatıyla karşımıza geliyor. Dünya çapında sadece 450 adet üretilen bu eşsiz SevenFriday saati, deneyimli bir Bonneville Speed Week yarışçısı olan Hakan Karlen tarafından dünyaya tanıtılıyor. Tamamıyla eşsiz bir saat modeli olmasına karşın, oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip olan SevenFriday P3C/01 Hot Rod saatini bileğinizde görmek istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız.

Erkeklerin en büyük tutkuları olarak hızlı otomobiller ve şık saatler, her geçen gün daha da etkileyici tarzlara bürünerek karşımıza geliyorlar. Bu iki gösterişli öğeyi harmanlayarak P3C/01 Hot Rod adında büyüleyici bir sanat eserine imza atan SevenFriday markası da böylelikle hız tutkunu her erkeğin gözüne girmeyi başarıyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz bu yeni SevenFriday saati ile ilgili sizlerin düşünceleri nelerdir?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum