Yatırım yapmaya başla!

Bir Gün için James Bond Olmaya Ne Dersiniz?

Bir Gün için James Bond Olmaya Ne Dersiniz?

Efsane film serisi James Bond’u izlerken, hangimiz kendimizi bu ünlü ajanın yerine koymadık ki? Onun gibi maceradan maceraya koşmak, efsane arabalarla hız limitlerini zorlamak ve hafızalara kazanmış sayısız James Bond sahnesinin başkahramanı olmak. Her şeyden öte şık takım elbiseleriniz içinde güzel kadınlarla heyecan verici anlar yaşamak! Çoktan hayallere dalıp gittiniz, değil mi? Ama nasıl olacak ki diye ümitsizliğe kapılmayın hemen. Charles Hotel ayrıcalığıyla bu heyecanı yaşamanız mümkün.

Charles Hotel Munich isimli firma, 104.000 dolar karşılığında size özel bir “James Bond 007 Paketi” sunuyor. Paketin içeriğinde ise birbirinden heyecanlı James Bond sahnelerinin kurgulandığını ve olayın ortasında da sizin olacağınızı belirtiyor. Daha bitmedi! Firma ekliyor, tüm detayların hepsi saniye saniye kayıt altına alınıyor. Kısacası enteresan fikrin sahibi olan firma, size kendi James Bond filminizi çekebilme fırsatı sunuyor. Gerçekten etkileyici değil mi? Kafanızda soru işaretleri oluşmuş olabilir. Dilerseniz hep birlikte hem merak ettiklerinize hem de paket içeriğine daha detaylı bakalım.

İşte karşınızda Charles Hotel Munich’in sunduğu inanılmaz fırsat:

Charles Hotel Munich’in Sunduğu James Bond 007 Paketi

Charles Hotel Munich'in Sunduğu James Bond 007 PaketiCharles Hotel Munich’in genel müdürü Frank Heller’in yapmış olduğu açıklamaya göre, James Bond 007 Paketi otel müşterilerine bir gün boyunca James Bond olma fırsatı sunuyor. Peki, bu nasıl oluyor? Şöyle ki her şey odanıza davetsiz bir misafir tarafından bırakılan şifreli mesajla başlıyor; ama maceraya başlamanız için bu şifreyi çözmeniz gerekiyor. Ardından, tıpkı James Bond gibi adım adım düşmanlarınıza yaklaşıyor ve film sahnelerini andıran heyecan dolu dakikalar yaşıyorsunuz.

Peki, yaşayacağınız heyecan dolu anlar neleri mi kapsıyor. Bavyera’nın dağlarında görev peşinde koşuyor, bungee jumping yapıyor, helikopterle görev yerine gidiyor, nefes kesici arabalarla seyahat ediyor ve daha birçok James Bond aktivitesi yapma şansı yakalıyorsunuz. Diğer taraftan, tüm bu deneyimleriniz saniye saniye kayıt altına alınıyor. Yani kendinize ait bir James Bond filminin kahramanı oluyorsunuz. Diğer taraftan, otel müdürü Frank Heller’in bu konu hakkında yaptığı şu açıklamayı da sizinle paylaşmak isterim;

“Otelimize gelen müşterilerin %40’ının Orta Doğu’dan ve %20’den fazlasının ise Katar’dan geldiğini biliyoruz. Katarlılar macera sever insanlar olarak bilinmektedir. Biz de daha önce duyulmamış eğlenceli bir deneyimin, Katarlıların ilgisini çekeceğini düşünerek James Bond 007 Paketini hazırlamaya karar verdik.”

Charles Hotel Munich'in Sunduğu James Bond 007 PaketiGörünen o ki otel bu hizmetiyle epey başarılı olmuş. Zira yalnızca geçen sene, James Bond olabilmek için Charles Hotel Munich’e gelenlerin sayısı 40.000’e ulaşmış. Bu özel paketin 104.000 dolara mal olduğunu da tekrar hatırlatmak isterim. Ancak bir günlüğüne de olsa ünlü İngiliz karakterin yerine geçmek, olağanüstü bir deneyim olmalı diye düşünüyorum. 104.000 doları karşılayabilecek hemen her James Bond hayranının, Charles Hotel Munich’in ayrıcalıklı hizmetinden yararlanmak isteyeceğine kuşku yok.

Sinema dünyasının neleri başarabildiğine kanıtlık ettik. Düşünebiliyor musunuz, hayali bir kahramanın yerine kısa bir süreliğine geçmek bile neredeyse bir daire fiyatında. Ne dersiniz, böyle bir şansınız olsaydı efsane ajanın yerinde olmanın nasıl hissettirdiğini öğrenmek istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum