Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance Üç Yıl İçinde ABD’de Halka Açılmayı Planlıyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao, hakla açılma planları hakkında konuştu.
Binance Üç Yıl İçinde ABD’de Halka Açılmayı Planlıyor

Binance CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao, ABD borsası Binance US’un 2024’e kadar halka arz planı olduğunu söyledi. Zhao, BinanceUS’un önümüzdeki iki ay içinde firmanın küresel borsadan daha bağımsız hale gelmesini sağlayacak büyük bir özel finansman turunu kapatmayı planladığını ifade etti.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda ABD’li kripto para borsası Coinbase, halka açılmıştı. Bunu hatırlatan Zhao, küresel kripto borsasının küresel düzenleyiciler tarafından devam eden düzenleyici baskılardan kurtulacağına ve borsanın üç yıl içinde halka açılacağına inanıyor.

Zhao, Binance’ın geçtiğimiz yıl 800 milyon ila 1 milyar dolar arasında kar ettiğini söyledi. Son dönemde Binance borsası ülkelerin düzenleyicileri tarafından çeşitli incelemeler ile karşıya kalıyor. Geçtiğimiz saatlerde Singapur Para Otoritesi, Binance borsasını uyarı listesine ekledi.

Yerel raporlara göre Binance’in Singapur merkezli birimi Binance Asia Services (BAS), ayrı bir varlık olarak faaliyet gösteriyor ve Binance’in web sitesi aracılığıyla herhangi bir hizmet sunmuyor.

Haziran ayında MAS, BAS’ın Ödeme Hizmetleri Yasası kapsamında lisans başvurusunu incelemeyi planladığını söyledi. Binance daha önce Şubat 2020’de yasa kapsamında Singapur’da faaliyet göstermek için başvurmuştu .Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum