Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance Japonya’da Listelediği Token Sayısını Üçe Katlayacak

Binance borsası, Japonya’daki kullanıcılara sunduğu token sayısını 100’e çıkarmayı planlıyor. Detaylar şöyle...
Binance Japonya’da Listelediği Token Sayısını Üçe Katlayacak
Yorum

Dünyanın en büyük kripto para platformu Binance’ın Japonya kolu, yakın zamanda listelediği token sayısını üçe katlamayı planlıyor. Borsa böylece listelediği token sayısını 100’ün üzerine çıkarmış olacak.

Binance Japonya temsilcisi Tsuyoshi Chino çevrimiçi bir brifingde, piyasada daha iyi likidite sağlamak için ülkedeki diğer yerel kripto borsaları ile birlikte çalışmayı planladığını söyledi. Binance’in Japonya kolu şu anda 34 token listeliyor. Daha önce Japonya’daki müşterilerin spot ticaret, Earn ürünleri ve NFT pazarı dahil hizmetlere erişebilecekleri söylenmişti.

Japonya’daki kripto varlıkları çevreleyen iş ortamıyla ilgili değerlendirmede bulunan Chino, “Öngörülebilir bir durum yaratma ve sıkı düzenlemeler yaptıktan sonra işletmelerin orada iş yapmasına izin verme konusunda açık bir niyet hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kasım 2022’de Binance, Sakura Exchange Bitcoin’in yüzde 100’ünü satın alarak Japonya Finansal Hizmetler Ajansı tarafından denetlenmesinin önünü açtı. Bu adım, JFSA’nın 2021’de Binance’e karşı borsanın ülkede kayıt olmadan faaliyet gösterdiğini söyleyerek uyarıda bulunmasının ardından geldi.

Bu ayın başında borsa, Japonya’ya geri döneceğini duyurmuştu. Borsa geri dönüşü ile beraber kullanıcıların ticaretine 34 token sunacağını ve ilerleyen dönemde bu sayıyı artıracağını iletmişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%