Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance İngiltere’de Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlattı

Faster Payments ağı üzerinden para çekme işlemleri şimdi yeniden etkinleştirildi.
Binance İngiltere’de Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlattı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, faaliyet gösterdiği ülkelerin uyum sağlamak adına yeni adımlar atıyor. Ülkenin mali düzenleyicisi geçtiğimiz günlerde borsanın türev ve menkul kıymetle ilgili tüm düzenlenmiş faaliyetlerini durdurma emri vermişti.

Binance ülkedeki kullanıcılarına hizmetini sürdürmek adına Faster Payments ağını kullanarak sterlin çekimlerini geri getirdi. Borsa böylece İngiltere’deki kullanıcıları için banka kartı satın alımlarının yanı sıra Daha Hızlı Ödemeler yoluyla para çekme işlemleri eski haline getirmiş oldu.

Binance, FCA’nın Taleplerini Karşılıyor

Binance, FCA'nın Taleplerini Karşılıyor

Binance adına konuşan bir yetkili, FCA’nın bariz baskısının, İngiliz sakinlerinin web sitesindeki hizmetlere erişme kabiliyetini etkilemediğini söyledi. Binance.co.uk, Binance Markets Limited’in FCA’nın taleplerine uygun olarak Birleşik Krallık’ta düzenlenmiş faaliyetlerde bulunmasına izin verilmediğini belirten bir bildirim yükledi.

Bildirimde borsanın Binance’ın küresel müşterilere çeşitli ürün ve hizmetler sunan bir platform olduğunun altı çizilirken, ürün ve hizmetlerden bazıları Birleşik Krallık’ta düzenlemeye tabi tutulduğuna yer verildi. Açıklamada ayrıca Binance Markets Limited’in İngiltere’de düzenlenmiş hiçbir faaliyeti gerçekleştirmesine izin oladığı belirtildi.

Borsa geçtiğimiz yılın Haziran ayında, Binance.UK’nin gelecekte Binance Markets Limited tarafından işletileceğini belirterek FCA tarafından düzenlenen bir kuruluş satın aldığını duyurmuştu.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum