Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance Borsası Conflux Network’u (CFX) Listeleyeceğini Duyurdu

Binance, Çin merkezli kripto para Conflux’u borsasında bugün listeliyor.
Binance Borsası Conflux Network’u (CFX) Listeleyeceğini Duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, her hafta yeni coinler listelemeye devam ediyor. Borsa kısa süre önce yaptığı duyuru ile Conflux Network’ü (CFX) listelemeye başlayacağını duyurdu. Kripto para bugün Türkiye saati ile 14:00’da işleme açılacak.

Açıklamada yalnızca Binance Smart Chain ağı ile dağıtılan BEP20 CFX tokenleri için para yatırma ve çekme işlemlerinin kabul edileceğine yer verildi. Conflux borsada, CFX/BTC, CFX/BUSD ve CFX/USDT alım satım çiftleri ile işleme açılacak.

Conflux Network Hakkında

Conflux Network Hakkında

Conflux Network, yüksek verim ve hızlı onay sağlamayı amaçlayan ölçeklenebilir ve merkezi olmayan bir blok zinciri ağı olarak kullanlıyor. onflux Network fikir birliği algoritması, Tree-Graph adı verilen özel bir yapı ile çalışıyor.

Tek bir zincirdeki işlemleri defterine kabul eden Ethereum’un aksine, Tree-Graph tüm eşzamanlı bloklardaki işlemleri birleştirir ve işler. CFX, Conflux Network’ün yerel hizmet belirtecidir ve ağ fikir birliği, ekosistem teşviki, yönetişim ve stake etme için kullanılıyor.

Binance listeleme duyurusu sonrası coinlerin yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kaldığı sebebiyle, yatırımcıları alım yaparken dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Borsadan listeleme duyurusu gelmesi sonrası CFX’in fiyatı 1.23 dolardan 1.60 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

CFX günlük grafik
Kaynak: CoinMarketCap

Kripto para halihazırda OKEx, CoinEx, MXC, Gate.io, Hotbit ve BitAsset gibi borsalarda listelenmiş durumda. CoinMarketCap verilerine göre CFX’in toplam piyasa değeri 1 milyar doların üzerinde bulunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum