Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance Coin 400 Dolara Geri Dönerken Piyasa Değeri 60 Milyar Doları Geçti

Kripto para birimi, son 7 günde yaklaşık %30 arttı.
Binance Coin 400 Dolara Geri Dönerken Piyasa Değeri 60 Milyar Doları Geçti

Dünyanın en büyük 3. dijital para birimi olan Binance Coin (BNB), dijital varlığın son düzeltmeden sonra güçlü bir iyileşme göstermesinin ardından önemli fiyat seviyesi olan 400 dolara yeniden ulaştı Yazım aşamasında, kripto varlığı 61 milyar dolardan fazla piyasa değeri ile 402 dolara yakın işlem görüyor.

Coinmarketcap tarafından yayınlanan son verilere göre Binance Coin, son 7 günde yaklaşık %30 artış yaşadı. BNB, ilk 3 dijital varlık arasında en iyi performans gösteren kripto para birimi olmaya devam etti. Binance Coin, 7 Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 412 doları test etti. BNB’nin fiyatı aynı gün yaklaşık %10’luk bir düşüş gördü ancak 400 dolar fiyat seviyesini yeniden kazanmak için hızlı bir şekilde toparlandı.

BNB Performansı ile BTC ve ETH’yi Geçti

BNB Performansı ile BTC ve ETH'yi Geçti
Kaynak: piyasa.paratic.com

BNB bu yıla 37 dolar seviyesinden başladı. Dijital para birimi, son 12 haftada Bitcoin ve Ethereum’dan daha fazla kazanç elde etti. Binance Coin, perakende tüccarların talebindeki önemli artıştan sonra kısa süre önce 50 milyar dolarlık piyasa sınırını aştı .

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin ve diğer dijital para birimleri hakkındaki görüşlerini dile getirmeye devam etti. Bloomberg ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Zhao, net servetinin neredeyse% 100’ünün kripto paraya yatırıldığını söyledi.

Zhao açıklamasında, “Herhangi bir itibari param yok. Sahip olduğum fiziksel şeyler, muhtemelen net değerim açısından ihmal edilebilir. Yani bu kavramsal bir değişim. Fiat satın almak için kripto kullanmıyorum. Ev satın almak için kripto kullanmıyorum. Ben sadece kripto tutmak istiyorum. Ve gelecekte kripto paramı nakite çevirmeyi planlamıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum