Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Binance Coin 300 Doların Üzerinde Kaldığı Sürece Boğalar Yeni ATH Hedefleyebilir

Veriler BNB’nin yeni ATH seviyelerini hedeflediğini gösteriyor.
Binance Coin 300 Doların Üzerinde Kaldığı Sürece Boğalar Yeni ATH Hedefleyebilir
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Binance coin fiyatı USDT’ye karşı 280 dolarlık direncin üzerinde yeni bir ralli başlattı. BNB şu anda 300 doların üzerinde işlem görüyor ve 350 veya 400 dolara doğru yükselişini sürdürebilir.

Binance borsasının kripto parası BNB, 260 ve 280 dolar direnç seviyelerinin üzerinde yeni bir ralli başlattı. Fiyat şu anda 280 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) oldukça üzerinde işlem görüyor. 4 saatlik grafikte 290 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi bulunuyor.

Destek Çizgisi Üzerinde Yükseliş Trendi

Destek Çizgisi Üzerinde Yükseliş Trendi
Kaynak: TradingView

Parite, yakın vadede 315 ve 320 dolarlık direnç seviyelerinin üzerine yükselmeye devam edecek gibi görünüyor. 220 doların üzerinde bir taban oluşturduktan sonra, BMB yeni bir artışa başladı Dijital varlık 250 dolarlık ana direnci kırdı ve son zamanlarda 275 dolarlık pivot seviyesini geçti.

Boğalar fiyatı 280 dolarlık bariyerin ve 100 basit hareketli ortalamanın üzerine çıkarabildiler. Sonuç olarak, 300 dolar seviyesinin üzerinde bir kırılma oldu. Fiyat 317 dolar ile ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve şu anda kazançlarını düzeltiyor. Olumsuz yönde ilk büyük destek 290 dolar seviyesine yakın.

Yeni ATH Gelebilir

Yeni ATH Gelebilir

GCM Yatırım Banner

Bu destek 317 dolara yükselen hareketin %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın görünüyor. Ayrıca dört saatlik grafikte 290 dolara yakın destek çizgisinde yükselen trend çizgisi dikkat çekiyor. Artan yönde, boğalar 315 ve 320 dolar seviyelerinin yakınında dirençle karşı karşıya. Bir sonraki ana direnç, 340 dolar seviyesine yakın ve bunun üzerinde fiyatın yakın vadede tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması muhtemel.

BNB bu seviyelerin üzerine çıkamazsa, aşağı yönde yeni bir düzeltme yaşayabilir. İlk büyük destek 295 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki büyük destek, 290 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın. Trend çizgisi desteğinin altında olumsuz bir kırılma varsa, 280 dolarlık destek bölgesine doğru bir düşüş olabilir. Geçtiğimiz günlerde Binance, Launchpad üzerinde Tokocrypto ön satış duyurusunu gerçekleştirdi.

Kullanıcıların TKO alması için cüzdanlarında BNB tutması gerekiyor ve bu durum fiyat artışı yaşanmasında rol oynuyor. BNB an itibariyle 312 dolar seviyesinden işlem görüyor. Diğer yandan 15 Nisan tarihinde büyük bir coin yakma işlemi gerçekleştirilecek ve bunun da fiyatın artırması bekleniyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.