Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance, Singapur Merkezli CapBridge ile Stratejik Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Yasal olarak bağlayıcı olmayan anlaşma, iki firmanın stratejik bir STO inşa etme niyetinde olduğunu gösteriyor.
Binance, Singapur Merkezli CapBridge ile Stratejik Ortaklık Kurduğunu Duyurdu
Son Güncelleme: 
Yorum

Blockchain ve kripto para birimi altyapı firması Binance, hizmetlerini genişletmek için Singapur tarafından düzenlenen özel pazarlar platformu CapBridge ile bir anlaşma yaptığını duyurdu. Singapur merkezli CapBridge firması 2015 yılında kuruldu. Monetary Authority of Singapore (MAS) tarafından denetlenen firma, Singapur Borsası tarafından destekleniyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), işbirliğinin kripto ticaret platformunun yerel düzenlemelere uyarken aynı zamanda hizmetlerini genişletmesine izin vereceğini söyledi.

Yapılan iş birliğine dair açıklamalarda bulunan Zhao, “CapBridge ile güçlerini birleştiren Binance, yerel düzenlemelere uygunluğu güvence altına alan hizmetleri genişletmek için tam lisanslı bir firma ile çalışabilecek. Kullanıcılar için sunduğumuz ürünleri çeşitlendirmek için CapBridge ile uzun vadeli bir ortaklık kurmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

CapBridge CEO’su Johnson Chen ise, derneğin uygun Binance kullanıcılarının portföylerini daha da büyütmelerine olanak tanıyacağını söylerken, 1X CEO’su Haiping Choo, ortaklığın borsa vizyonunun bir parçası olduğunu belirtiyor. Taraflar arasında yapılacak olan iş birliğine dair çok fazla detay verilmedi. İlerleyen günlerde stratejik ortaklığa ilişkin ayrıntılı bilgilerin açıklanacağı kaydedildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu