Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Binance ile Alchemy Pay Arasında Ödeme Ortaklığı Kuruluyor

Kullanıcılar e-ticaret devi Shopify ve yazılım teknolojisi firması Arcadier dahil olmak üzere Alchemy Pay'in ortaklarının tüccarları arasında ödeme yapabilecek.
Binance ile Alchemy Pay Arasında Ödeme Ortaklığı Kuruluyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Binance, yeni bir kripto-fiat entegrasyonu aracılığıyla kripto ödeme endüstrisine aktif olarak genişlemeye devam ediyor. Şirket ödeme uygulaması Binance Pay aracılığıyla 2 milyondan fazla küresel tüccarda eşler arası (P2P) kripto ödemelerini etkinleştirmek için kripto-fiat hibrit ödeme platformu Alchemy Pay ile bir ortaklık yaptığını duyurdu.

Yeni entegrasyon, kullanıcıların Alchemy Pay’in faaliyet gösterdiği 18 ülkede Bitcoin ve Ethereum gibi desteklenen 40 kripto para birimini kullanarak ödeme yapmasına ve ödeme kabul etmesine olanak sağlayacak.

Alchemy Pay Tokeni Yükseliyor

Alchemy Pay Tokeni Yükseliyor
Kaynak: CoinGecko

Binance Pay kullanıcıları, e-ticaret devi Shopify, yazılım teknolojisi şirketi Arcadier, mobil ödeme sağlayıcısı QFPay ve diğerleri dahil olmak üzere Alchemy Pay’in ortaklarının tüccarları arasında ödeme yapabilecek.

2018 yılında kurulan Alchemy Pay, şirketin web sitesine göre 65 ülkede 300 itibari para ve kripto ödeme kanalı üzerinden küresel bir kripto-fiat ödeme ağ geçidi işletiyor.

Firma ayrıca ekosistemi teşvik etmek ve ağın tüketimine ve yönetimine erişimi teşvik etmek için kullanılan Ethereum tabanlı bir simge olan Alchemy Pay (ACH) adlı kendi tokenini sunuyor. ACH fiyatı son 14 gün içinde %1.680’den fazla yükseldi ve son zamanlarda hızla yükselen bir artış görüyor.

GCM Yatırım Banner

Token dün Coinbase borsasında listelendi. Alchemy Pay CEO’su John Tan, Alchemy Pay’in Binance ile ortaklığının kripto ve fiat dünyaları arasında oluşturulan pratik omurga uygulamalarını önemli ölçüde genişlettiğini söyledi.

Binance Pay, kullanıcıların dünya çapında kripto ödemeleri göndermesine ve almasına olanak tanıyan temassız bir P2P kripto ödeme özelliği olarak sunuluyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın