Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance ile Alchemy Pay Arasında Ödeme Ortaklığı Kuruluyor

Kullanıcılar e-ticaret devi Shopify ve yazılım teknolojisi firması Arcadier dahil olmak üzere Alchemy Pay'in ortaklarının tüccarları arasında ödeme yapabilecek.
Binance ile Alchemy Pay Arasında Ödeme Ortaklığı Kuruluyor
Son Güncelleme: 

Binance, yeni bir kripto-fiat entegrasyonu aracılığıyla kripto ödeme endüstrisine aktif olarak genişlemeye devam ediyor. Şirket ödeme uygulaması Binance Pay aracılığıyla 2 milyondan fazla küresel tüccarda eşler arası (P2P) kripto ödemelerini etkinleştirmek için kripto-fiat hibrit ödeme platformu Alchemy Pay ile bir ortaklık yaptığını duyurdu.

Yeni entegrasyon, kullanıcıların Alchemy Pay’in faaliyet gösterdiği 18 ülkede Bitcoin ve Ethereum gibi desteklenen 40 kripto para birimini kullanarak ödeme yapmasına ve ödeme kabul etmesine olanak sağlayacak.

Alchemy Pay Tokeni Yükseliyor

Alchemy Pay Tokeni Yükseliyor
Kaynak: CoinGecko

Binance Pay kullanıcıları, e-ticaret devi Shopify, yazılım teknolojisi şirketi Arcadier, mobil ödeme sağlayıcısı QFPay ve diğerleri dahil olmak üzere Alchemy Pay’in ortaklarının tüccarları arasında ödeme yapabilecek.

2018 yılında kurulan Alchemy Pay, şirketin web sitesine göre 65 ülkede 300 itibari para ve kripto ödeme kanalı üzerinden küresel bir kripto-fiat ödeme ağ geçidi işletiyor.

Firma ayrıca ekosistemi teşvik etmek ve ağın tüketimine ve yönetimine erişimi teşvik etmek için kullanılan Ethereum tabanlı bir simge olan Alchemy Pay (ACH) adlı kendi tokenini sunuyor. ACH fiyatı son 14 gün içinde %1.680’den fazla yükseldi ve son zamanlarda hızla yükselen bir artış görüyor.

MANŞET HABER
Ekonomide Devasa Büyüme! Üçüncü Çeyrek Beklentileri Aştı

Token dün Coinbase borsasında listelendi. Alchemy Pay CEO’su John Tan, Alchemy Pay’in Binance ile ortaklığının kripto ve fiat dünyaları arasında oluşturulan pratik omurga uygulamalarını önemli ölçüde genişlettiğini söyledi.

Binance Pay, kullanıcıların dünya çapında kripto ödemeleri göndermesine ve almasına olanak tanıyan temassız bir P2P kripto ödeme özelliği olarak sunuluyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%