Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bilgisayarların Geri Dönüşüm Sürecinin Nasıl Olduğuna Tanık Olun

Eskiyen bilgisayarınıza ne olduğunu biliyor musunuz? Hazırladığımız videoda bilgisayarların geri dönüşüm süreçleri hakkında merak edilenler bulunuyor:
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Çevre temizliği, insan sağlığı ve diğer canlıların sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Ülkemizde geri dönüştürülebilir ve atık olarak atıldığında doğaya fazlasıyla zarar veren birçok madde vardır. Bunlardan biri de elektronik atık olarak adlandırılan teknoloji ürünleridir.

Örnek olarak bilgisayarlar ve bilgisayar parçaları doğaya atık şeklinde atıldığında içerisinde bulunan zararlı maddeler bir süre sonra etrafa büyük ölçüde zarar vermekte ve bu zararın etkisi uzun süre geçmemektedir.

İşe yaramayan bilgisayar veya bilgisayar parçalarınızı geri dönüşümü yapılan yetkili kuruluşlara yönlendirebilirsiniz. Şimdi sizlerle bilgisayarların nasıl dönüştürüldüğünü yukarıdaki videoda anlatıyoruz. İyi seyirler.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.