Yatırım yapmaya başla!

Katılımcıların Arasında Mehmet Şimşek’in de Olduğu Bilderberg Toplantıları Başlıyor!

Aralarında dünyanın en güçlü isimlerinin de bulunduğu Bilderberg Toplantısı, tüm manşetlerde yer etti. İşte 7 - 10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek gizli toplantı hakkında bilinenler;
Katılımcıların Arasında Mehmet Şimşek’in de Olduğu Bilderberg Toplantıları Başlıyor!

Siyasi liderlerin, iş dünyasının önemli isimlerinin, medya öncülerinin ve bilim insanlarının bir araya geldiği Bilderberg Toplantıları, bugün İtalya Torino’da başlıyor. Ve ilk kez 1954’de Hollanda’da bulunan küçük bir kasaba otelinde yapılan ve adını da bu otelden alan etkinlikte bu yıl neler konuşulacağı haliyle merak ediliyor.

Tam da bu noktada dün verilen bilgiler ışığında Bilderberg’de tartışılacak başlıklara değinebiliriz. Keza komplo teoristlerine göre dünyanın kaderini belirleyen toplantıdaki başlıca tartışma konularından bir tanesi Avrupa’daki popülist hareketler.

Avrupa’daki popülizmin yanında, eşitsizlik sorunu, iş dünyasının geleceği, yapay zeka, serbest ticaret, Rusya, kuantum hesaplama gibi konular olduğu belirtildi.

Bilderberg Toplantılarında Neler KonuşulacakAyrıca tüm dünyanın merakla takip ettiği toplantıdaki başlıklar arasında; güncel olaylar, ABD’nin dünya liderliği, Suudi Arabistan ile İran’ın da tartışılacağı söylendi. Bunun yanında şimdiye kadar 23 ülkeden 131 katılımcının adının doğrulandığı kaydedildi.

Listedeki isimlerden bazıları; Dünya Ekonomik Forumu Başkanı Borge Brende, Airbus, Deepmind ve Total şirketlerinin CEO’ları, İngiltere Merkez Bankası’nın yöneticisi Mark Carney, Ryanair’i CEO’su Michael O’Leary.

Bilderberg’e Türkiye’den katılanlar arasında ise Mehmet Şimşek, Murat Yetkin, Ömer Koç, Behlül Özkan ve Canan Dağdeviren bulunuyor.

Bilderberg Toplantıları Türkiye Katılımcıları Yeri gelmişken Bilderberg toplantılara Türkiye’den katılmış isimler arasında; Bülent Ecevit, İhsan Sabri Çağlayangil, İhsan Doğramacı, Turan Feyzioğlu, Kamran İnan, Zeynep Göğüş, Gülten Kazgan, Enis Berberoğlu, Halil Tunç, Memduh Yaşa, Selçuk Yaşar, Hasan E. Işık, Ali Babacan, Mustafa Koç, İlhan Kesici, Gönenç Gürkaynak, Nuray Mert, Cüneyt Ülsever, Sedat ErginGündüz Aktan, Fehmi Koru, Sami Kohen, Fuat Keyman ve Cengiz Çandar gibi isimler olduğunu ayrıca belirtelim.

Bunun yanında bir tanesi 1959’da Yeşilköy’de, bir tanesi 1975’te Çeşme’de, bir tanesi de 2007’de Ritz Carlton’da olmak üzere 3 Bilderberg toplantısının Türkiye’de yapıldığı bilgisini de verelim. Sonuçta; içeriği fazlasıyla gizli tutulup pek çoğuna göre dünyayı yöneten bu grubun Yeni Dünya Düzeni yaratmaya çalıştığını düşünen çok sayıda insan var ve konuyla ilgili karşıt hareketler şimdiden başlamış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum