Yatırım yapmaya başla!

Beyonce Yeniden Müzik Dünyasının En Çok Kazanan Kadını Oldu!

Beyonce, yeniden dünyanın en çok kazanan kadın şarkıcısı unvanını aldı. İşte koltuğunu ne kadar sevdiğini gösteren ünlü şarkıcı ve haberin detayları;
Beyonce Yeniden Müzik Dünyasının En Çok Kazanan Kadını Oldu!

Müzik dünyasının en çok kazanan kadın şarkıcılarından biri olan Beyonce, birincilik koltuğuna yeniden yerleşti. Ve yeniden eline aldığı unvanıyla “who run the world” sorusuna da nasıl cevap verilmesi gerektiğini açıkça gösterdi.

Son bir yılın en çok kazanan ünlüleri arasında da yer alan sevilen kişilik, Forbes’un her sene hazırladığı listeye göre müzik dünyasının en çok kazanan kadını unvanını kazandı. İşte “bu kadar para mı kazanılır” diyeceğiniz haberin detayları;

Geçtiğimiz günlerde Serena Williams ile Alexis Ohania’nın düğününe katılan ve güzelliğiyle herkesi büyüleyen Beyonce, servetiyle göz doldurmaya devam ediyor.

Beyonce, Serena Williams ile Alexis Ohania’nın DüğünündeKaldı ki Adele’i geçmesi ile de ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gösterdi. Hatırlarsanız; Adele’in ne kadar çok para kazandığı hakkında konuşalı çok olmamış, onun milyon dolarlık konserleri sırf bahçesiyle uğraşmak için geri çevirdiği haberini sizlerle de paylaşmıştık.

Sonuçta; Beyonce 1 Haziran 2016 – 1 Haziran 2017 döneminde vergiler hariç 105 milyon dolar kazanarak Adele’i ardında bıraktı.

Beyonce Adele'i Arkasında BıraktıAdele’den sonra müzik dünyasının en çok kazanan kadın şarkıcısı ise geçen yıl 170 milyon dolar, bu yıl da 44 milyon dolar kazanan Taylor Swift oldu. Forbes’un listesinde dördüncülüğe yerleşmeyi başaran isimse Kanadalı şarkıcı Celine Dion’du. Gözü Latin güzle Jennifer Lopez’i arayanlara da ünlü şarkıcının beşinci sırada olduğunu söyleyelim.

Listenin geri kalanında da sırasıyla Dolly Parton, Rihanna, Britney Spears, Katy Perry ve Barbra Streisand yer alıyor.

Listede Dolly Parton, Rihanna, Britney Spears, Katy Perry ve Barbra Streisand VarÖte yandan; Lady Gaga, Madonna, Selena Gomez ve Ariana Grande gibi ünlü şarkıcıların ismi listede yoktu. Fakat Selena Gomez ile Lady Gaga’nın gelecek senenin en çok kazanan kadın şarkıcıları arasına girme ihtimallerinin yüksek olduğu da söylendi.

Neticede; tek bir sosyal medya paylaşımından bile 1 milyon dolar kazanan Beyonce, bu yıl doğum yapmış ve diğer şarkıcılara göre büyük bir zaman kaybı yaşamıştı. Ancak buna rağmen birincilik koltuğuna oturarak, takdir edilesi bir başarıya imza attı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kültür - Sanat kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum