Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Beşiktaş’ın Yeni Sezon Sponsoru “Volvo”

Beşiktaş, yeni sezona çok sağlam girmek istemiş ki sponsor olarak Volvo ile anlaşmış. İşte haberin detayları...
Beşiktaş’ın Yeni Sezon Sponsoru “Volvo”
Yorum

Beşiktaş futbol takımı yeni sezon sponsorluk anlaşmasını yine bir otomotiv deviyle yaptı. Vodafone Park’ta düzenlenen basın toplantısı dahilinde Başkan Fikret Orman ile Volvo’nun Türkiye Genel Müdürü Sabri Özen‘in karşılıklık imza atıldığı bildirildi.

Daha önce diğer bir otomobil üreticisi olan Toyota ile sponsorluk anlaşması yapılmıştı. Beşiktaş’a premium partneri olan Volvo, 2019 yılı sezonunda takımın öz kaynaklarına destek olacak.

Sponsorluk anlaşması hakkında konuşan Fikret Orman düşüncelerini bildirdi.

Beşiktaş Volvo Sponsorluk Anlaşması

“Beşiktaş’ın globalleşme stratejisiyle uluslararası markalarla için iş birliklerini arttırmaya devam ediyoruz. Volvo car ile çok önemli anlaşma yapıyoruz. Camia olarak çok mutluyuz. Volvo car ile 2019 sezonunun sonuna kadar premium partnerimiz oldu. Kulübümüzün öz kaynaklarına destek olacak. Vodafone Park ile Volvo’nun çok benzerlikleri var. İki markanın bir araya gelmesinden dolayı mutluyuz. Bizim için önemli olan tarafı sponsorluklar. Bu bir uzun sürekli ilişki ağı. İnanıyorum ki her iki markayla da değerine yakışır yol arkadaşlığı olacaktır” şeklinde konuştu.

Sosyal medyada bu işe sessiz kalmayarak mutluluklarını ve görüşlerini bildirdiler.

İşte Twitter’da sponsorluk üzerine yapılan paylaşımlar:

Beşiktaş Volvo Sponsorluk Anlaşması Vodafone Park

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu