Yatırım yapmaya başla!

Bermuda Sahillerinin Süsü Muhteşem Malikane: “Old Battery”

Bermuda Sahillerinin Süsü Muhteşem Malikane: “Old Battery”

Bermuda dendiği zaman akıllara ilk olarak, yüzlerce belki de binlerce uçağın ve geminin bir anda kayıplara karıştığı esrarengiz “Şeytan Üçgeni” gelir. Bazıları bu bölgenin lanetli olduğuna, bazıları bu esrarengizliği dünya dışı varlıkların gerçekleştirdiğine ve bazı bilim adamları ise bölge üzerinde bir manyetik alan olduğuna inansalar da gerçek yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Okyanus akıntılarından dolayı meydana gelen bir çeşit doğalgaz salınımından dolayı bu araçların kaybolduğu düşünülüyor.

Elbette ki bu durum geçmişte bölgenin güzelliğine biraz da olsa gölge düşürmüş olsa da Bermuda itibarını yeniden kazanmayı başardı. Atlantik Okyanusu’nda bulunan Bermuda Adaları Karayiplere de oldukça yakın bir komşudur. Birçok doğal güzelliğin yanı sıra etkileyici yapıları da bünyesinde barındıran Bermuda, sıcak iklimi ve deniz çeşitliği ile görkemli bir takımada olarak dünyaca ünlü isimlerin aklınızı başınızdan alacak tasarım harikası evleri gibi inanılmaz yapılara ev sahipliği yapan Miami’nin doğusunda yer almaktadır. Şimdi ise bu takımada, eski tarzı yansıtan ve büyüleyici bir tasarım ürünü olan olağanüstü bir yapıya ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz, görkemli Bermuda’daki bu etkileyici malikaneye birlikte göz atalım.

İşte karşınızda eski tarz yapıların güzelliğini yansıtan muhteşem malikane:

Masalsı Bermuda Evinin İhtişamlı Tasarımı

Masalsı Bermuda Evinin İhtişamlı TasarımıBermuda’daki Old Battery mülkiyetinin üzerinde yaklaşık 2 hektarlık bir alana konumlandırılmış bu devasa malikane, Powder Keg ve Bluebird olarak adlandırılan iki adet müstakil evi de bünyesinde barındırıyor. Vista Del Mar adındaki hayallerin ötesindeki bir yapı gibi etkileyici bir tasarıma ve konuma sahip olan bu ev, hem yatırım hem de tatil için oldukça ideal bir konuttur. Gotik mimari ile dizayn edilmiş olan bu yapıda toplamda dokuz adet yatak odası, dokuz tam ve iki yarım banyo bulunuyor. Eşsiz konumu ve benzersiz olanakları ile sahiplerine mutlu bir hayat vaat eden bu yapı, Bermuda’nın en güzel bölgelerinden birinde yer alıyor.

Old Battery Bermuda’nın Benzersiz Olanakları

Old Battery Bermuda'nın Benzersiz OlanaklarıPadallian mimarisi ile kurusuz bir tarzda tasarlanmış olan bu lüks ve büyüleyici malikanede oldukça geniş bir yaşam alanına sahip iki katlı oturma odası bulunuyor. Bu devasa odalar ise sedir panelli bar, misafir odası ve şarap mahzeni gibi lüks imkanları bünyesinde barındırıyor. Çeşitli koltukların, kanepelerin, dolapların ve küçük bir şöminenin de bulunduğu bu odalar; rahat bir yaşam imkanını da beraberlerinde getiriyor. Fransa’da satılan en pahalı ev Chateau Louis XIV gibi eski ve yeniyi harmanlayarak yeni sahiplerine sunacak olan Old Battery Bermuda evinde ayrıca oturma odasını çevreleyen bir resim galerisi, romantik bir yemek odası, yumuşak beyaz renk ile donatılmış sevimli bir mutfak, 1970’li yılları andıran ve çeşitli çiçeklerin de yer aldığı bir dinlenme odası gibi imkanlar yer alıyor.

Olağanüstü Old Battery Bermuda’da Yaşamanın Değeri

Olağanüstü Old Battery Bermuda'da Yaşamanın DeğeriBermuda’daki bu lüks malikanenin belki de en seçkin bölümlerinden biri de banyosudur. Parıltılı duvarları, tavanları ve tezgahı binlerce küçük pırlanta ile bezenmiş olup; gotik görünümlü devasa aynası ise bu güzel banyonun tam merkezinde yer almaktadır. Evde bulunan diğer banyolar ise sevimli ve sıcak bir yapıya sahip olup kusursuz bir rahatlama imkanı sunan bir jakuziyi bünyesinde barındırmaktadır. Diğer bir taraftan evin açık alanında bulunan muhteşem sonsuzluk havuzu eğlenceli vakitler geçirmenize olanak tanırken, Powder Keg ve Bluebird adı verilen misafir evleri ise ziyaretçilerinizin konforunu sonuna kadar düşünecek türden. Bermuda’nın en güzel yerleşim alanına konumlandırılmış bu lüks evin imkanlarını yaşamanın değeri ise tam olarak 23 milyon dolardır.

Üzerine filmler yapılan bir bölge olan Şeytan Üçgeni’ne ev sahipliği yapan Bermuda’nın doğal güzelliklerinin yanı sıra etkileyici yapılarından da benzersiz kesitler sunan Old Battery Bermuda, eşsiz olanaklar içerisinde lüks bir hayat yaşamak isteyenler için kapılarını sonuna kadar aralıyor. Peki, bu görkemli malikanede rüya gibi bir hayat sürmek ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum