Yatırım yapmaya başla!

Benzine Bu Geceden İtibaren Geçerli Olacak Yeni Zam Haberi Geldi!

2 gün önce benzine gelen indirim kısa sürerek 24 Kasım'dan itibaren yeniden zamlanıyor. İşte detaylar...
Benzine Bu Geceden İtibaren Geçerli Olacak Yeni Zam Haberi Geldi!

Benzine yapılan indirim oldukça kısa sürdü. Daha 1 gün geçmesine rağmen PÜİS’ten yeni bir artış haberi geldi. Akaryakıtta iniş çıkışların hızına yetişilemiyor. Neredeyse fiyatlar takip edilemez oldu.

Benzindeki fiyat değişimlerine bakarsak 4 zam 1 indirim şeklinde ilerliyor. Peki bu nereye kadar sürecek? Eskiden bu yönde tahminler yapılabiliyordu. Şimdi ise haftada iki kere zam geliyor dediğimiz akaryakıt zamları günaşırı olmaya başladı.

22 Kasım’da güncellenen benzin fiyatı, 7 kuruşa yakın indirim görmüştü.

24 Kasım Benzine Zam

Yapılan açıklamaya bakarsak bu geceden itibaren 8 ile 10 kuruş arasında benzin fiyatlarında yükseliş bekleniyor.

24 Kasım Benzine Yeni Zam

Gelecek artış miktarına baktığımızda indirim/zam oranında bir değişim olmayacaK. Yani araçlar sadece 1 gün indirimli yakıt almış oluyor. İndirimden önceki seviyesine geri gelen benzin, ortalama 5.54 TL’den 5.62‘ye yükseliş gösterecek.

Bugün itibariyle LPG’deki fiyat artışından sonra gözler motorine çevrildi. Sabitlenemeyen kurdan dolayı mazota zam da yakındır diye tahmin ediyoruz. Bundan sonra nasıl bir indirim/zam olaylarıyla karşılaşacağız biz dahil artık kimse tahmin edemiyor!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum