Yatırım yapmaya başla!

Bentley İmzası Taşıyan Lüks Vertu Telefon

Bentley İmzası Taşıyan Lüks Vertu Telefon

Evet, sevgili teknoloji ve lüks düşkünü okuyucularımız! Bu haberimiz sizin için geliyor. Zira birazdan ünlü marka Vertu’nun efsanevi otomobil markası Bentley imzası taşıyan ultra lüks telefonlarını sizlerle paylaşıyor olacağız. Evet yanlış duymadınız, telefonlar ve Bentley’i aynı cümle içinde kullandık, ve inanın bana Bentley’in ikonik logosunun üzerinde muazzam bir şekilde taşıyan bu telefon, bildiğiniz telefonlardan oldukça farklı özelliklere sahip.

Aslına bakılırsa, telefonun hiçbir özelliği olmasa da üzerinde taşıdığı efsane İngiliz markası, onu yeterince lüks yapmaya yeter. 1919’dan bu yana, birçok kişinin rüyalarını süsleyen bu lüks otomobil markasının, Vertu isimli telefon şirketiyle yaptığı ortak bir çalışmanın ürününü tanıtacağız sizlere. Sanıyorum ki bu ürünü ve özelliklerini siz de oldukça merak ettiniz. O halde, sözü daha fazla uzatmadan bir an önce bu telefonun özelliklerini anlatmaya başlayalım.

İşte karşınızda Bentley imzası taşıyan lüks Vertu telefonlar:

Bentley İmzalı Vertu Cep Telefonları

22.800 Dolar

Bentley İmzalı Vertu Cep TelefonlarıVertu’nun Bentley logosuna sahip ikinci tasarımı olan bu göz alıcı telefonunun, resmi olarak 18 Eylül 2015’te piyasaya sunulacağı açıklanmıştır. Ancak Vertu Signature for Bentley’in tanıtımının bu tarihten çok daha önce yapılacağı da bilinmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tasarım ürünü olan bu telefon bildiğimiz telefonlardan oldukça farklı özelliklere sahiptir. Bu farklılıklardan ilki, telefonun bir akıllı telefon olarak tasarlanmamış olmasıdır. Evet, şaşırdınız değil mi? Zira bu telefon, yalnızca arama yapmak ve mesaj yazmak gibi basit özelliklere sahip olarak üretilmiştir.

Bentley İmzalı Vertu Cep TelefonlarıPeki, bu telefonun bu kadar özel ve önemli olmasında rolü olan etken ne, diye düşünüyorsanız, hiç merak etmeyin, zira bu sorunuza hemen cevap veriyoruz. Şöyle ki, Vertu bu modelinde telefonun işlevinden daha ziyade, üründe kullanılan materyaller hususunda özelleşmiş. Örneğin; Vertu Signature for Bentley’de Bentley Mulsanne Speed otomobillerinden ilham alınmış ve telefonun üretiminde tıpkı Bentley’in Mulsanne Speed modelindeki gibi karbon fiber ile siyah deri detaylar kullanılmış. Buna ek olarak, Vertu’nun bu lüks tasarımı yine Bentley Mulsanne Speed gibi cilalanmış paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ayrıca Vertu Signature for Bentley’in kenar detaylarında tırtıklı yüzeylere yer verilmiş olup, telefonun üzerindeki Bentley’in logosu olan ünlü kanatlı B logosu da titanyum ile imal edilmiştir.

Bu telefonun tuş takımı da hepsi bir yakut üzerinde yer alan safir kristaller ile donatılmış. İşte tüm bu özelliklere sahip ve tamamen el işçiliğiyle üretilen Vertu Signature for Bentley’in değerinin 22.800 dolar civarında olacağı açıklanmış. Yani oldukça pahalı olan bu Vertu Signature for Bentley, aşina olduğumuz telefonlara pek benzemiyor. Ancak hiç şüphesiz sınırlı üretimle piyasaya sunulacak olan bu telefonlar seçkin müşteriler tarafından kapış kapış alınacak.

Peki, Vertu Signature for Bentley hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yaklaşık olarak 23.000 dolar civarında olan fiyatıyla satışa sunulacak olan bu lüks tasarıma, siz de sahip olmak istemez miydiniz? Sonuçta eğer bir Bentley hayranıysanız, her bir ayrıntısında Bentley’in izlerini taşıyan bu lüks telefon sizin için oldukça uygun bir seçim olurdu, değil mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum