Yatırım yapmaya başla!

Bentley’in Flying Spur First Edition’u Açık Artırmada Güzel Bir Paraya Satıldı!

Bentley, yeni tanıtımını yaptığı 3. nesil Flying Spur'un ilkini açık artırmada sattı.
Bentley’in Flying Spur First Edition’u Açık Artırmada Güzel Bir Paraya Satıldı!

Bentley, geçtiğimiz ay Flying Spur’un son sürümünü bizlere tanıtmıştı. Markanın çok üzerine düştüğü bir modeldi ve “dünyanın en iyi GT sedanı” olarak tanımlanıyordu. Bentley’in zengin araç tasarımında, klasik yapının üzerine yeni dokunuşlar yapılmıştı.

Flying Spur’un ilk üretim modelinin satış gelirinin tümünün John AIDS Vakfı’na verilmesi kararlaştırılmış. Müzayede, Sir Elton ve David Furnish’in ev sahipliği yaptığı Fransa’daki Villa d’Arane, Cap d’Antibes’de gerçekleştirildi. Etkinlikteki dikkat çeken isimlerden birisi sunuculuğunu yaptığı Tania Bryer ve Coldplay’in solisti Chris Martin.

Flying Spur First Edition, 780.000 dolara satıldı.

Duyarlı insanların katıldığı söylenen açık artırma etkinliğinin sonucunda Bentley, çok pahalıya satılmış oldu. Pop şarkıcısı Sir Elton John, “Bu odadaki birçok insanın tutarlı desteği ve nezaketinden dolayı, Elton John AIDS Vakfı’nı, AIDS olmadan bir gelecek yaratabilecek dünya liderleriyle gerçek ortaklıklara bağlayabiliyoruz” dedi.

En yüksek teklifle ilk üretim GT sedanı alan kişiye Bentley, markasının sınırsız iç ve dış kişiselleştirmesini yapmaya davet etti. Flying Spur, sahibi olduğu kişinin tüm istekleri doğrultusunda, Bentley tasarımcılarıyla birebir ilişkili ortaya çıkartılacak.

Sonraki Flying Spur üretimleri 12 ay boyunca sınırlı sayıda üretilecek.

Bu arada, aracı alan herkes tasarımcılar eşliğinde hayalindeki Flying Spur’u isteyebilecekler. 3. jenerasyonda iyi bir iz bırakan ultra lüks model, zengin işçiliğinde odak noktasının neresi olduğunu çok iyi biliyor.

Dik krom çubuklarla beslenen ızgarası, yeni LED teknolojili farları, ağır yapının içerisinde spor dokunuşlarını gösteren tampon gibi detaylarla Spur gösterilmişti.

Konforun diğer tarafını sırtlanan 6.0L W12, 635 beygir ve 900 nm güçle birlikte zenginleri rahat ettirecek. Flying Spur’da çift kavramalı 8 ileri bir otomatik şanzımanla aktarımlar yapılıyor. Dört tekerleğin hepsine gönderilen güç sonunda araç aynı spor araba gibi 3.8 saniyede kalkış yapıyor.

Toplantı vakitlerini kaçırmamayı garanti eden Bentley, aracının 333 km/h süratle gitmesini sağlamış. Eskisinden daha keyifli ve bolca teknolojiyle gelen Fling Spur’un 2. üretimi ne zaman olacak bilemiyoruz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum