Yatırım yapmaya başla!

Bentley Temmuzda Gelecek Marka Çizgisini Belirleyecek Bir Konsept Tanıtacak!

Bentley, 2019 yılını 100. yıl kutlamalarına ayırdı ve dediği gibi yeni modellerinin yolda olduğunu söyledi.
Bentley Temmuzda Gelecek Marka Çizgisini Belirleyecek Bir Konsept Tanıtacak!

Bentley 100. yıl kutlamalarına devam ediyor. İngiliz ekip, modellerine özel ve anlamlı dokunuşların yanı sıra aileye getireceği yeni modellerden de söz etti. Tarihte bir asırlık dönemi bitiren Bentley, müşterilerine daha özel ürünlerle ulaşmıştı. İlk araçlarından alınan tasarım anlayışına dayalı olarak Mulsanne WO Edition Series adında araç tanıtmıştı.

Firma, satıştaki ultra lüks otomobillerine de 100.th logosunu dahil edip, özel hissettirmenin yollarını açmıştı. Gelen yeni habere göre Temmuz ayında İngiliz firmadan yeni bir konsept geliyor. Detaylar haberimizde;

Marka tasarım direktörü yeni model hakkında konuştu.

Bentley 2019 Yeni Konsept ModelBentley Tasarım direktörü Stefan Sielaff, yeni konseptin markanın geleceğine bir bakış getireceğini ve tasarım dilinin gelişimini ön izleyicisi olacağını söylüyor. Sielaff, “Geleceğe ve markanın nasıl görüneceğine dair bir görüş belirlemeyi istiyoruz. Göstereceğimiz teknoloji de güvenilir ve yol haritalarımız önümüzdeki 30 yıla kadar çıkıyor. Bir uzay gemisi göstermek istemiyoruz, herkesin Bentley olduğunu söylediği ve gösterdiğimiz teknoloji adımlarına inanabileceği bir şey olmalı.” dedi.

Yeni model için uzmanların 2 yıldır üzerinde çalıştığı bildirildi.

Bentley 2019 Yeni Konsept Model Kupa YapısıGeniş zaman diliminde aracın tamamlanmaya çok yakın olduğu sonucu çıkartılsa da İngiliz firmaya göre araç bitmekten çok uzakta duruyor. Sportif lüks otomobil İngiltere’deki Crewe’den uzak bir stüdyoda hayat bulmaya çalışıyor.

Kulağımıza gelen bazı konuşmalara dayanarak şirket modelin eski yüzyıldaki tarzdan mı yoksa günümüz yenilikçi hareketlerden mi gideceğine karar verememiş.

Bunu da yine tasarım direktörünün, “Model, ekibim için çok önemli olan çok yenilikçi bir tasarım diline sahip. Daha sonra, asırlık konsept otomobilinin bir açıklama yapıp yapmadığını ve geliştireceğimiz bir sonraki üretim araçlarımızın bu yöne gitmesi gerekip gerekmediğini tartışabiliriz. Bu tesadüfen olmadı, iki senedir kurulla görüşmeler yapıyoruz” sözlerinden anlıyoruz.

Elbette son Bentley’nin yeni kupası hakkında tahminler var.

2017 yılında şirket tarafından tanıtılan EXP-12 Speed 6e‘nin çizgilerinin sonradan Continental serisine aktarımlarını izlemiştik. Anormal bir değişim beklememekle beraber Temmuzda gösterilecek konsept, değişkenlik gösteren stili ile yeni olduğunu belli edecek.

Bentley’in son spor kupasına dört yıl öncesindeki EXP 10 Speed 6 Concept’in yol göstereceği düşünülüyor. Genişletilmiş bir parça duruşları altında bulunduğu dönemi temsil eden far, ızgara ve tampon bölümlerinde belirgin farklar olacağını düşünüyoruz. Mutlaka Temmuz ayından önce konseptin belirli kısımlarına ait görseller gelecektir. O zamana kadar takipte kalın!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum