Paylaşım
in G+

Ben Affleck Yeni Filmi Triple Frontier ile Netflix’e Geliyor!

 

Hollywood’un tanınmış isimlerinden Ben Affleck, Netflix izleyicilerine özel Triple Frontier filmi ile geliyor. Aslında ilk olarak 2010 yılında gündeme gelen proje bir türlü hayata geçmemişti. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmden ilk fragman yayınlandı. Netflix filmin yayın haklarını Paramount’an satın alınmıştı.

Filmde bir grup özel kuvvetler subayının Güney Amerika’nın en kalabalık bölgelerinden birinde yeni bir soyun planı işleniyor. Daha sonrasında olaylar içinden çıkılmaz bir hale geliyor ve kahramanlar kendilerini hayatta kalmak için çetin bir sınavın içerisinde buluyorlar. J.C Chandor’un yönetmen koltuğunda oturduğu film zengin oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Ben Affeck’e Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal gibi isimler eşlik ediyor. Aradan 8 sene içerisinde senaryosunun çok kez revize edildiği bilinen Triple Frontier’ın çekimlerine geçtiğimiz Mart ayı içerisinde başlanmıştı. Netflix’te izleyici karşısına çıkacak filmin vizyon tarihi ise Mart 2019 olarak açıklandı.

> Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur