Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Blu TV ile Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Behzat Ç’den İlk Fragman Geldi!Blu TV ile Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Behzat Ç’den İlk Fragman Geldi!

Türk dizi tarihinde ayrı bir yere konmuş ve geniş kitlelerin beğenisini kazanan Ankara dizisi Behzat Ç, 2010 ile 2013 yılları arasında 3 sezon yayınlanmıştı. Sona ermesiyle izleyenleri üzen dizinin geri döneceğine dair söylentiler sosyal medyada ve kamuoyunda sıkça yer almıştı. Geçtiğimiz günlerde ise dizinin Blu TV’de internet dizisi olarak geri döneceği resmi olarak açıklanmıştı.

Geri dönüş haberiyle izleyenlerini sevindiren diziden ilk fragman geldi. Behzat Ç’de sıkça dinlediğimiz Neşet Ertaş’ın yer aldığı fragmanda, Erdal Beşikçioğlu’nu görme imkanı buluyoruz. Dizinin yeni sezonuna dair çok fazla bilgi mevcut değil. Ancak yeni dizide Harun karakterine can veren Fatih Artman ve Akbaba rolündeki Berkan Şal’ın olmayacağı söyleniyor.

Keza yine Seda Bakan’ın da yeni yapımda yer almayacağı gelen söylentiler arasında. Ancak bu bilgiler şu an için söylentiden ibaret. Aksine bahsi geçen kişilerin yeni dizide de bir araya geleceğini söyleyenler de var. Daha somut bilgiler için bir süre daha beklememiz gerekiyor anlaşılan. Dizinin izleyici ile buluşma tarihi ise açıklanmadı. Blu TV paylaştığı fragmanda “Yakında” ifadesine yer vermiş.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur