Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Geri Sayımın Sürdüğü Behzat Ç’den Heyecanı Artıran Yeni Fragman GeldiGeri Sayımın Sürdüğü Behzat Ç’den Heyecanı Artıran Yeni Fragman Geldi

2010 yılında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve 3 sezon milyonları peşinden koşturan Behzat Ç, bilindiği üzere yeniden ekranlara geri dönüyor. Dizi bu sefer internet ortamında BluTV’den yeniden geri dönüyor. Uzun zamandır dizinin hayranları yeniden çekilmesini istiyordu.

Hayal gerçeğe dönüştü ve Behzat Ç yeni sezonuyla 25 Temmuz tarihinde BluTV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkacak. Daha önce fragman ve tarih bilgisi verilen diziye dair geri sayımın sürdüğü şu günlerde heyecanı artıran yeni bir fragman paylaşıldı. Dizi önceki sezonlarda yer alan pek çok oyuncuya kast kadrosunda yeniden yer veriyor. Göze çarpan tek eksiğin ‘Harun’ rolündeki Fatih Artman olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni fragman izleyenlere yine aksiyon dolu bir senaryoya hazır olmasını söylüyor. Memduh Başgan, ve Ercüment Çözer’in dikkat çektiği fragmanın heyecanı artırdığını söyleyebiliriz. Dizinin internet platformunda yayınlanacak olması senaristlere daha rahat hareket etme imkanı getirecektir.

Halihazırda televizyon kanallarında pek çok sansür uygulaması mevcut. Hayranlardan uzun zamandır gelen talepler sonrası BluTV’nin hayata geçirdiği proje Behzat Ç’nin son fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur