Battlefield V’in Beklenen Battle Royale Modu Firestorm Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı!

FPS denildiğinde akla ilk gelen yapımlardan birisi Battlefield serisi olmakta. EA Games tarafından geliştirilen serinin son olarak 5. oyunu çıkmıştı. Oyun dünyasında özellikle PUBG ve Fortnite gibi yapımlar tarafından ortaya konan Battle Royale modu son derece popüler hale geldi. Geçtiğimiz günlerde Apex Legends oyunu da bu rekabete ortak olmuştu. Ayrıca Call of Duty, Counter Strike gibi yapımların da Battle Royale modu geliştirdiği biliniyor.

EA Games’in efsane serisinin son oyunu Battlefield V’in de Battle Royale modu getireceği biliniyordu. Tanıtımın yaklaştığı şu günlerde gelecek olan modun videosu sızdırıldı. Firestorm adı verilen yeni oyun modu Battle Royale moduna yeni bir soluk getirecek gibi. Yeni oyun modunda özellikle tank ve helikopter gibi araçların varlığı dikkat çekiyor. Bilindik modlardan farklı olarak oyuncular bu araçları kullanabilecek.

Ayrıca arenada tüm oyuncular eşit şartlarda haritaya atılacak. EA Games’in önümüzdeki günlerde Firestorm modu ile ilgili resmi açıklamayı yapması bekleniyor. Ancak tanıtımdan önce sızdırılan video, merak edenlere fazlasıyla doneler vermekte.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur