Yatırım yapmaya başla!

Batman Vs. Superman Filminin Batmobili Tahmini Zor Bir Rakama Satışa Çıktı!

Batman'in en iyi dostu olan Batmobil'in bir örneği satılıyor. Arabanın özelliklerinden çok fiyatı sizi şaşırtacak!
Batman Vs. Superman Filminin Batmobili Tahmini Zor Bir Rakama Satışa Çıktı!

Filmler aslında yeni bir otomobilin reklamının yapılması için en uygun yerlerden biridir. TV reklamlarında birkaç dakika gösterilen yeni araba modellerini ortalama 2 saatlik bir film içerisinde daha uzun görme şansınız oluyor. Otomotivin sıkça başvurduğu tanıtım şekillerinden biri olan sinema dünyasına en son örnek Audi’nin  e-Tron EV modelini Spider Man’in son serisinde oynatmasıydı.

Auto.Ru‘da satışa çıkan ve dünyada sadece 4 kişinin sahip olacağı ve gerçekte de birkaç kişinin gördüğü Batmobile satılıyor. Batman ile Superman’i karşı karşıya getiren Adaletin Şafağı filminde siyah pelerinli süper kahramanın altındaki benzersiz makina yeni sahibini arıyor!

Gördüğümüz Batmobil, yapılan kopyalarından bir tanesi.

2016 Satılık BatmobilAksiyon ve bilim kurgu ibarelerini taşıyan filmlerde hareketlilik çok olur. Kazalar, yüksek yerlerden uçmalar hele ki işin içerisinde süper kahramanlar varsa, araçların parçalanması çok olur. O yüzden bir film için onlarca örnek araç yapılıyor.

İki koltuklu,  görünümü korkutucu olan Batmobil 4 metre genişliğinde, 6 metre uzunluğunda ve 1.5 ton ağırlığında. Aslında görüldüğü gibi devasa boyutlarda değilmiş. Yasal kara yollarında rahatlıkla kullanılabilse de bu mümkün değil.

Rezvani Tank gibi bir yeri delip geçecek gibi duran bir kara taşıtına göre evcil dursa da, savaş aracı sadece bir çekicinin üzerinde, özel araçların sırtında bir yerden bir yere taşınabilir. Alacak kişi kiralık özel test pistlerde aracın zevkine varabilir. Evinin etrafında yoksa tabi!

Batmobil’in filmde o gaza basınca dudak uçuklatıcı hızlanmaları, altında beslediği motor sayesinde oluyor.

2016 Satılık Batmobil ÖzellikleriO motorun hacmi de 5.0L ve 502 beygir güç üretiyor. Güç merkezinin kimden tedarik edildiğini bilmiyoruz ancak rakamlara göre aklımıza Lexus’tan alındığı geliyor. Yanılıyor da olabiliriz.

Yollarda görülmesi zor tuhaf aracın diğer özelliklerine baktığımızda; güç destekli kapılar, gece görüş kamerası, 255x zoom özellikli kızılötesi kamera, lazer görme ve ön tampondaki çekimi simüle edebilen film aracının silahının bir kopyası ile donatılmıştır.

Bir de bunların üzerine zırhlı cam ve yarış arabası tarzı geri çekilebilir direksiyon simidi ile donatılmış. Her şey gerçekmiş!

Aldığımız bilgilere göre Batmobil’in bu örneğinden dünyada sadece 4 adet var. Her zaman ele geçmeyecek bir bu “zengin fırsatı” için 844.000 dolar ödemeniz gerekiyor. Neredeyse 1 milyon doları her zaman yasal kara yollarında kullanamayacağınız bir araç için vermek, gerçekten de zengin işi olur! Siz olsanız bu müzelik aracı alır mıydınız?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum