Yatırım yapmaya başla!

Güvenliği Artırılmış Bariyer Sisteminin Muhteşem Test GörüntüleriGünlük hayatın temposunda ve yoğunluğunda, özellikle şehir merkezlerindeki trafik oldukça yoğunlaşıyor ve küçük de olsa trafik kazalarının oluşması ihtimali artıyor. Trafik kazalarının oluşumunda birçok neden vardır.

Bu nedenler genellikle sürücülerden kaynaklı olur ve küçük de olsa günlük trafik akışında kazalar meydana gelir. Bu videomuzda bu kazaların oluşumunu hafifletmek için alınan önlemlerden bahsedeceğiz. Videoda izlediğiniz gibi yol kenarındaki bariyerler daha dayanıklı ve daha esnek yapılmış. Bu sistem aracın hızını azaltarak kazayı az da olsa önlüyor.

Sizler için bu kazaları hafifletmek için yapılan bariyerlere ait görüntüleri bir araya getirdik.  Yukarıdaki videomuzda bu görüntüleri izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum