Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bakan Yumaklı 56 Milyon Liralık Tarımsal Desteği Duyurdu

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 56 milyon lira üzerindeki tarımsal destekleme ödemesini duyurdu. Detaylar haberde;
Bakan Yumaklı 56 Milyon Liralık Tarımsal Desteği Duyurdu
Yorum

Tarım ve Orman Bakanlığı, çiftçilere destek amacıyla tarımsal destek ödemelerine devam ediyor. Bakan İbrahim Yumaklı, akşam saatlerinde yaptığı duyuruyla destek ödemelerinin yeni kısmının çiftçilerin hesabına aktarıldığını belirtti.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Bakan, 56 milyon 189 bin TL tarımsal destekleme ödemesinin çiftçilerin hesaplarına bugün aktarılmakta olduğu bilgisini verdi.

Yumaklı’dan Çiftçilere: Hayırlı ve Bereketli Olsun

Ödemelere dair “Hayırlı ve bereketli olsun” diyen Yumaklı, Ankara’da düzenelenen TEKNOFEST’i ziyaret ettiğini de duyurdu.

Kaynak: Twitter / @ibrahimyumakli

Twitter hesabından konuya dair paylaşım yapan Bakan, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdogan riyasetinde TEKNOFEST Ankara’da gençlerimizle buluştuk. Bakanlığımızın standını ziyaret eden misafirlerimiz ile bir araya geldik.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Twitter / @ibrahimyumakli

“Türkiye Yüzyılı’na Işık Tutacak”

TEKNOFEST gençliğinin, Türkiye Yüzyılı’na ışık tutacağını, tarımdan teknolojiye her alanda Türkiye’nin gücüne güç katacağını ifade etti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu