Yatırım yapmaya başla!

Balkanların Nostradamus’u Baba Vanga ve Şaşırtıcı Donald Trump Kehaneti!

Kehanetlerinin % 85’i doğru çıkan ve Balkanların Nostradamus’u olarak anılan Baba Vanga’yı tanıyor musunuz? İşte kör kahin ve yıllar önce Donald Trump için söylediği sözleri…
Balkanların Nostradamus’u Baba Vanga ve Şaşırtıcı Donald Trump Kehaneti!

Kehanetlere inanır mısınız bilemem ancak kahinlere, özellikle de yüzyıllar önce yaşamış Nostradamus gibi ünlülerine inanan pek çok kişi var. Zira Nostradamus; mezarının açılacağı tarihten tutun da hangi gün öleceğine, gerçekleşecek doğal afetlerden Hitler’in iktidara gelişine varana kadar doğru çıkmış pek çok kehanette bulunmuş bir kişilik!

Ondan sonra dünya çapında ün salmış kahin ise 1996’da 85 yaşında hayatını kaybeden Baba Vanga! Evet, kehanetleri ile aralarında dünya liderlerinin de bulunduğu milyonlarca kişinin dikkatini çeken kör kahin Baba Vanga, Donald Trump kehanetiyle bugün hala konuşuluyor. İşte ilginç kadının hayatı ve ABD başkanı hakkındaki öngörüleri:

1 Baba Vanga Kimdir? Kısa Bilgi

Baba Vanga Kimdir? Kısa BilgiBaba Vanga’nın doğum ismi Vangelia Pandeva Dimitrova, evlendikten sonra bilinen ismi ise Vangelia Gushterova’dır. 31 Ocak 1911’de bugün Makedonya Cumhuriyeti olan Bulgaristan’da doğmuştur. Geçirdiği kazadan sonra görme yeteneğini kaybetmiş ve öngörülerde bulunmaya başlamıştır. Ünü yayıldıkça kahinliği devlet tarafından meşrulaştırılmış ve kendisi belediye hizmetine alınmıştır. 1996’da ölene kadar da kehanette bulunmayı sürdürmüştür.

2 Kör kahinin doğumu!

Kör kahinin doğumu!30 Ocak 1911’de dünyaya gelen Baba Vanga, prematüre bir bebek olarak doğmuş. Ve yaşamasına mucize gözüyle bakıldığı için ilk başta isim koyulmamış. Daha sonra sağlık durumu düzeldiğinde ise kendisine “iyi haber getiren kişi” anlamındaki Vangelia adı verilmiş.

3 Baba Vanga’nın çocukluk yılları ve geçirdiği kaza!

Baba Vanga’nın çocukluk yılları ve geçirdiği kaza!Vangelia’nın çocukluk yılları yoksulluk içinde geçmiş. Daha kendisi bakıma muhtaçken kardeşiyle ilgilenmesi gereken kahin, sıradan çocuklardan farklıymış. Örneğin en sevdiği oyun, bir odaya eşya saklamak, sonra da gözlerini kapatarak o eşyayı bulmaya çalışmakmış. Ve iddiaya göre onu kör eden kaza, bir yıldırım çarpması olmuş.

4 Kaza sonrası Vangelia!

Kaza sonrası Vangelia!Yıldırım çarptıktan sonra adeta değişik bir kişiye dönüşen Vangelia, sık sık uzaklara dalıyor ve sanki hep bir şeyler düşünüyor gibi görünüyormuş. 1925’te körler okuluna götürülen ve orada 3 yıl geçiren Vangelia, 1939’da plöreziye yakalanmış. Ve “çok yaşamaz” denilmesine rağmen hastalığını yenerek yeniden sağlığına kavuşmuş.

5 Kahinlik yetenekleri gün yüzüne çıkar!

Kahinlik yetenekleri gün yüzüne çıkar!II. Dünya Savaşı’nın başlarında 1941 yılında Vanga’nın kahinlik yetenekleri ortaya çıkmaya başlar. Etrafındaki insanlara kaybolan eşyaların yerlerini söyleme, şifalı otlar tavsiye etme ve benzeri şeyler yapmayla ünlenir. İşte bu nedenle, Vanga’nın kapısı her gün biraz daha çok insan tarafından çalınır. Ve sonunda şöhreti o kadar yayılır ki kahinliği devlet tarafından meşrulaştırılır.

6 Baba Vanga bütün dünyanın ilgisini çeker!

Baba Vanga bütün dünyanın ilgisini çeker!1941 ila 1996 yılları arasında ünlü kahini ziyaret etmeye o kadar çok insan gitmiştir ki bu konuda 300 binden 1 milyon kişiye varana kadar farklı farklı teoriler öne sürülmüştür. Bulgaristan’ın eski komünist diktatörü Todor Jivkov da kahinin öngörülerinden etkilenenlerden bir tanesi olmuştur. Hatta söylenen o ki Rus gizli servisi KGB yetkilileri bile yardım için ona başvurmuştur.

7 Doğru çıkan kehanetleri!

Doğru çıkan kehanetleri!Baba Vanga’nın sayısız kehaneti doğru çıkmıştır. Örneğin, Indira Gandhi’nin suikastı hakkında elbisesinin rengine varana kadar pek çok detayı bilmiştir. Ayrıca 2000 yılında yaşanan 118 kişinin batan denizaltıda öldüğü olayı da “Kursk sulara gömülecek ve tüm dünya onun için ağlayacak.” sözleriyle anlatmıştır. 11 Eylül olayları için de “İki Amerikan kardeş, çelik kuşlar tarafından düşürülecek!” demiştir.

Ayrıca kıyametin gerçekten olacağını söyleyen kadının, 2004’teki tsunami felaketiyle IŞİD’in doğuşunu da tahmin ettiği öne sürülmektedir. Bunlara ek olarak Sovyetler’in çöküşü ile Prenses Diana’nın ölümü de Vanga’nın kehanetleri arasında gösterilmektedir.

8 Korkutucu kehanetler!

Korkutucu kehanetler!“Çin, yeni dünya gücü olacak. Sömürenler, sömürge haline gelecek.” kehanetinde bulunan Baba Vanga’nın söylediklerinin pek çoğunun doğru çıkması, kehanetleri daha korkutucu kılmaktadır. Vanga’nın önümüzdeki yıllara dair yaptığı kehanetler arasında, Avrupa nüfusunun tükenme noktasına geleceği, organların yeniden üretilip çoğaltılabileceği, küçük ülkeler arasında savaşların çıkacağı, hayvanların yarı insan haline geleceği gibi öngörüler var.

9 Baba Vanga, Donald Trump için nasıl bir kehanette bulunmuştur?

Baba Vanga, Donald Trump için nasıl bir kehanette bulunmuştur?Aslına bakarsanız o, Barack Obama’nın son ABD başkanı olacağını söylemiştir. Daha doğrusu, “ABD’nin 44. başkanı siyah olacak” demiştir. Bu kehanetine ayrıca “44. başkan ABD’nin son başkanı olacak” sözlerini de eklemiştir. Ve günümüzde, Trump karşıtları bu kehaneti görüşlerine kanıt olarak kullanmaktadır.

İlaveten, bazıları Trump’ın başkan John F. Kennedy gibi suikasta uğrayacağını düşünmektedir. Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Yani Baba Vanga kehanetleri, gerçek olabilir mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kimdir kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum