Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Küçük – Büyük Herkesi Eğlendirecek Ayı Paddington 2 Vizyona Girdi!Küçük – Büyük Herkesi Eğlendirecek Ayı Paddington 2 Vizyona Girdi!

İlk kez 2014 yılında beyazperdeye uyarlanan ve büyük beğeni toplayan Ayı Paddington’un maceraları devam ediyor. Dünya çapında 35 milyondan fazla satan çocuk edebiyatı klasiğinden uyarlanan ilk filmde, Ayı Paddington kendine bir aile bulabilmek için Peru ormanlarından Londra’ya geliyordu.

Hugh Bonneville, Nicole Kidman, Julie Walters, Peter Capaldi ve Guillermo Del Toro’nun beklenen filmi The Shape of Water’ın başrol oyuncusu Sallı Hawkins gibi isimlerin yer aldığı ilk filmin yapımcılığını ise Harry Potter serisinde de adını duyduğumuz David Heyman üstlenmişti.

2 gün önce yeni bir teaserı yayınlanan Ayı Paddington 2’nin oyuncularına baktığımızda da karşımıza Hugh Bonneville, Julie Walters, Peter Capaldi, Brendon Gleeson, Jim Broadbent ve filme apayrı bir tat katan Hugh Grant çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Paul King’in oturduğu devam halkasının yapımcısı ise yine pek çok başarılı filme imza atmış David Heyman.

Neticede; epey eğlenceli görünen hatta bazı eleştirmenlere göre ilkinden daha da güzel olan bu aile filmini, hazır hafta sonu da gelmişken hep birlikte izlemelisiniz derim. Yaklaşık 2 saatinizi çocukluğunuza dönmek için ayırmak, inanın bana size iyi gelecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur