Yatırım yapmaya başla!

Ay Yüzeyinde Görülmemiş Bir Tur Deneyimi Yaşamaya Ne Dersiniz?Ay dendiğinde hepimizin aklına gelen dünyanın uydusu olduğudur. Hava karardığında gökyüzüne baktığımızda sıklıkla gördüğümüz bu gezegen, en güzel manzaralarda eşsiz görüntüsü ile yerini almaktadır. Güneşten yansıyan ışınların etkisi ile bembeyaz bir görüntüye bürünen Ay, yılın farklı zamanlarında farklı şekillerde bizlere görünmektedir. İzlediğiniz görüntüde bu etkileyici gezegenin yakından çekilmiş görüntüleri ile görülmemiş bir tur deneyimine şahit olacaksınız.

Uzayda seyahat konusu gelişen teknolojinin de etkisiyle son yıllarda sıklıkla konuşulmaktadır. 1969 yılında Apollo 11 ile ay yüzeyine insanlık tarihinin ilk seyahati gerçekleştirildiği bilinmektedir. İzlediğiniz görüntülerde Ay’a gidilmesi ile eş değer görüntülerin yansıdığını görüyorsunuz.

Ay’ın dünyanın yörüngesiyle beraber dönüşünü gerçekleştiriyor olması, gökyüzüne baktığımızda sürekli görmemize neden olmaktadır. Ay dünyanın çevresinde dönerken aynı hızda kendi çevresinde de dönmektedir. Bu da Ay’ın hep aynı yüzünü görmemizi sağlamaktadır.

Görüntülerde ay yüzeyini net bir şekilde görebiliyorsunuz. Yüzeydeki çıkıntılar ve dağlar yakın çekim görüntülerde gözler önüne koyulmuş. Ayrıca yüzeyde pek çok kratere de rastlamanız mümkün. Yüzeye bakarken en çok göze çarpan şey tozlu bir zemin ve taşlar oluyor. Bu tabakaya ise regolit adı verilmektedir.

Issız görüntüsü ile dikkat çeken Ay, aynı zamanda sahip olduğu ışık ve pürüzsüz yüzeyi ile bizlere tadına doyum olmayacak bir seyir zevki sunmaktadır. Görüntülerde Ay yüzeyine çok yakın çekimlere rastlıyorsunuz. Kilometrelerce uzaktan seyrettiğimiz Ay gezegenini dinlendirici müzikler eşliğinde, oraya gitmişcesine izlemek sizlere huzur dolu anlar yaşatacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum