Yatırım yapmaya başla!

Avrupa Uzay Ajansı ISS Üzerinden Dünya’ya Dair Muhteşem Görüntüler YayınladıSon yıllarda gelişen teknoloji ile beraber Dünya’nın uzaydan çekilmiş pek çok görüntüsüne tanık olabiliyoruz. Bu görüntülere son olarak Avrupa Uzay Ajansı’nın hazırladığı bir video eklendi. Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) tarafından kaydedilen görüntüler görevli Alman astronot Alexander Gerst tarafından derlendi.

Gers’in derlediği görüntüler Dünya’nın uzaydan nasıl göründüğünü gözler önüne koydu. Videoda kutup ışıkları ve pek çok atmosfer olayına tanık olma imkanı buluyoruz. Görüntülerde yaşanan doğa olaylarının yanı sıra başka görev yapan uzay araçlarını da görmek mümkün.

ESA tarafından hazırlanan video 6 aylık görev sonucu kaydedilen görüntüler sonucu oluşturuldu. Güneş’in doğuşu, kutup ışıkları, şehirlerin yansıttığı ışıklar, şimşek çakması ve gezegenimize dair pek çok büyüleyici doğa olayını, hazırlanan videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum