Yatırım yapmaya başla!

Audi Yeni E-Tron’da Dijital Dikiz Aynaların Nasıl Çalıştığını Gösteriyor!Çıkışı gittikçe yaklaşan Audi’nin tamamı ilk elektrikli SUV’u E-Tron’un iç mekan ayrıntılarına sizlerle bakmıştık. Ambiyans aydınlatmaların estetik duruşu dışında en çok dikiz aynaların görevini artık kameralara devretmesine şaşırmıştık. Yeni bir E-Tron teaserı ile birlikte kapıların üst kısmına konumlandırılan ekranların dış görüntüyü içeriye nasıl aktardığı gösterildi.

Dikiz aynaları yerine takılan kameraların da dokunmatik ekrandan ayarlanabildiği ve farklı açılarda bakılabileceğini fark ettik. Kaliteli bir işçilikle imal edilen E-Tron’un kokpiti, arka görüş kameralarının eklenmesiyle ortamın tamamı neredeyse ekranlardan oluşuyor.

Sizce klasik dikiz aynaları gibi Audi’nin yaptığı kamera sistemi sağlıklı olabilir mi? Belirli bir alışma süresi mutlaka olacaktır. Merak ettiğimiz konulardan birisi de normalde göz hizasında olan aynalar şimdi biraz daha aşağı konumlu duracak. Acaba değişecek bakış açıları da sorun olacak mı?

Çok yeni bir sistem olduğundan ister istemez arkasından da sorular geliyor. Onun dışında kabinin ekran yerleşimleri, malzeme yapılarının verdiği hissiyat ve kolay yaşamı destekleyen özellikler gerçekten harika.

Audi, elektrikli araçlarında da RS versiyon yapma kararı almıştı. Sonradan çıkacak ekstra donanımlı varyasyonlar, E-Tron’un farklı tiplerde kullanılmasını sağlayacak. Gidiş menzili açısından tam dolu pillerle yeterli mesafeler de verilecektir.

Alman elektrikli SUV’un çıkış yılı olarak 2020 denilmiş olsa da 2019’da üretime alınıp, müşterilerle buluşturulabileceğinden de bahsedildi. Sabırsızlıkla güçlü EV SUV’un yollara çıkışını bekleyeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum