Yatırım yapmaya başla!

Audi “Aicon EV” Konseptin Teknolojisini 2021 Yılında Modellerinde Kullanmaya Başlayacak!

Audi'nin 2021 yıllarına yönelik planlarını Aicon sedan konsepti üzerinden gösterildi. Yaklaşık 2 sene sonra bizleri inanılmaz teknolojik gelişmeler bekliyor!
Audi “Aicon EV” Konseptin Teknolojisini 2021 Yılında Modellerinde Kullanmaya Başlayacak!

Audi, özerk sürüşle beraber tamamı elektrikli araçları kapsayan süper projesinin hayata geçirileceğini açıkladı. Alman markanın yeni SUV üyesi Q8‘in küresel lansmanında konuşan CEO Rupert Stadler bunu doğruladı. Markanın elektrikli araç konusunda gözle görülür ani çıkışları olmasa da EV Q6 E-Tron gibi 4×4 modelleri üzerinden yapacaklarının sinyallerini vermişti.

Geçtiğimiz Mart ayında da şirketin yeni yapısını temsil eden e-Tron GT’nin de 2020 yılına kadar hazırlanılacağı bildirilmişti. Yıl rakamlarına bakacak olursak, Audi hedeflediği her şeyi 2020’li yıllarda göstermeyi planlıyor.

Audi’nin Özerk Sürüşe Dayalı Araçları Aicon’dan İlham Alacak

Audi'nin 2021 Yılanda Özerk Sürüşe Dayalı Araçları Aicon'dan İlham AlacakAicon, Audi’nin ileride sunacağı teknolojilerin yüzü olacak. O yıllarda çıkacak modellerde benimsenen teknolojik gelişmeler, Aicon’dan alınacak. Dış kısmı sedan tipte gösterilen otonom aracın, tamamen ayrı bir model olacağı konusu da tartışılıyor.

Şirket patronu Rupert Stadler, “Yeni prim vizyonumuz, bundan sadece üç yıl sonra, ilk otonom pilot planımızı sunacağız. Bu filo Audi Aicon’a dayanacak.” dedi.

Alman Marka 3 Yıl Sonra 5. Seviye Otonomla Araçlarını Üretecek

Alman Marka 3 Yıl Sonra 5. Seviye Otonomla Araçlarını ÜretecekKonseptin iç mekanına baktığımızda direksiyon ve pedalların olmayışı, araçların bundan sonra özerk sürüş pozisyonlarında gideceğini anlatıyor. Aicon konseptinde anlatılmak istenen diğer bir durum ise digital dünyanın son sürümlerinin sergileneceği.

Farklı bir teknolojiye kapılarını açan Audi, ileriki yıllarda minimalist bir koltuk yapısıyla, tamamen konfor üzerine kurulu bir araç dünyası sunacak.

Audi Sedan Konseptinin Hareketini Güçlü Bir Elektrik Motoruyla Sağlayacak

Audi Konseptin Hareketini Güçlü Bir Elektrik Motoruyla SağlayacakAraç hakkında bilgiler verilirken Aicon’un toplamda 349 beygir ve 550 nm tork açığa çıkartan bir elektrikli motoruna sahip olacağı söylendi.

Aicon çıktığı takdirde Audi’nin şüphesiz en gelişmiş aracı olacaktır. Şirket patronunun teknolojiler üzerine yaptığı açıklamalar heyecan verici. Ayrıca 5. seviye otonomla beraber uzay çağına daha da yaklaştığımızı hissettiriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum