Yatırım yapmaya başla!

Audi EV SUV E-Tron’un Quattro ve Sürüş Özellikleri Gösterildi!E-Tron, Audi’nin ilk tamamı elektrikli aracı olarak tarihin bir köşesine yazıldı. Uzun çalışmalar sonucunda insanların kulağına hoş gelecek iyi özelliklerle geleceği bildirilmişti. ABD markası olarak Tesla Model X ile İngiltere’den de Jaguar I-Pace ile elektrikli SUV dünyasına temsilci katmıştı.

Dikiz aynasının artık kamera ile hizmet vereceği EV SUV’un sürüş özelliklerini gösteren bir video çekilmiş. Namibia Tuz Gölü‘ne giden E-Tron, yumuşak killi toprak zeminde nasıl tepkiler verdiği gösteriliyor.

Kaygan zemin üzerinde yüksek hızlara çıkılarak araca yanlama hareketi yapıldı. İzlediğiniz üzere Audi aracını zeminden ayırmıyor. Şartlara göre seçilebilen farklı sürüş modlarıyla en iyi konfor düzeyine araç getirilmiş oluyor.

Aslında E-Tron içerisinde konforsuz kimse olmayacak. Diğer taraftan düşündüğümüzde E-Tron yakıt konusunda yolculuğunuza fazla ara verdirmeyecek. Hızlı şarj özelliği sayesinde bataryaları 30 dakika şarj ile %80 doluluk oranı getirebiliyorsunuz.

Gideceğiniz mesafeler 400 veya altındaysa da bunların hiç birine gerek yok. Rahatça evinizde de şarj edebilirsiniz. Güçlü SUV üzerine yapılan deneysel çalışmalar fotoğrafçılar için de sağlam kareler vermiş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum